AMAROK - BE CHARGED -BCAA+ GLUTAMINA + CLA 500 G

AMAROK - BE CHARGED -BCAA+ GLUTAMINA + CLA 500 G
 • BE CHARGED to kompletna formuła anaboliczno-regeneracyjna z dużą dawką CLA.

  Aminokwasy rozgałęzione BCAA (Leucyna, Izoleucyna i Walina) mają udowodnione działanie anaboliczne i anty kataboliczne. Co to znaczy? W najprostszych słowach pomagają postawić organizm "na nogi" po intensywnej sesji treningowej. Nieważne czy uprawiasz CrossFit, Street Workout czy MMA - każdy trening to ogromne obciążenie dla Twojego ciała. Aby maksymalnie szybko zregenerować mięśnie wykorzystujemy działanie BCAA w specjalnej formule 4:2:1. Używając BE CHARGED przed i po treningu każdy WOD i sparring będziesz mógł odbyć na 100% możliwości.

  Glutamina zawarta w BE CHARGED to jeden z najważniejszych aminokwasów w ludzkim organiźmie. Jest ona kluczowym komponentem komórek mięśniowych, odpowiada za procesy metaboliczne i działanie układu odpornościowego organizmu. Stanowi nieoceniony składnik przyspieszający regenerację uszkodzonych tkanek.

  CLA czyli sprzężony kwas linolowy znacząco przyspiesza metabolizm i wspomaga przyrost beztłuszczowej masy ciała, zwłaszcza u osób obciążonych aktywnością fizyczną.

  Dostępne smaki:

  Tropikalny, Pineapple, Zielone jabłko

  (przed zakupem ustal z nami dostępność smaków)

   

  Skład

   

   

  Zastosowanie

   

  BE CHARGED to uniwersalny matrix aminokwasowy polecany dla wszystkich sportowców, w szczególności dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych i wytrzymałościowych. Jego suplementacja wspomaga rozwój podstawowych cech wysiłkowych i zwiększa możliwości regeneracyjne organizmu. Stosowany przed treningiem zabezpiecza przed katabolizmem i zwiększa zasoby energetyczne organizmu, a po jego zakończeniu intensywnie stymuluje wzrost i regenerację włókien mięśniowych.

   

  Dawkowanie

   

  Jednorazową porcję preparatu ‒ 10 g (1 miarka) rozpuścić w 250 ml zimnej wody przy użyciu szejkera. W zależności od zapotrzebowania stosować 1-2 porcje dziennie, przed w trakcie lub po treningu.


 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

75,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.5 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty