Myprotein GLUTAMINA 1000g

Myprotein GLUTAMINA 1000g
 • Dlaczego stworzyliśmy produkt L-Glutamina?

  Po rozpoczęciu wykonywania ćwiczeń, bez względu na rodzaj i czas trwania, twoje ciało zaczyna rozkładać aminokwasy w tkance mięśniowej w procesie zwanym katabolizmem. Glutamina jest najobficiej występującym aminokwasem w tkance mięśniowej, co oznacza, że jego poziom może być znacznie zubożony po ćwiczeniach.  

  W jaki sposób skonstruowaliśmy L-Glutamine?

  Nasz suplement w proszku to 100% glutaminy i łatwo miesza się z wodą, sokiem i innymi suplementami, takimi jak BCCA i białkiem w proszku.

  Jakie są główne korzyści?

  • Ze względu na jego popularność wśród sportowców od kulturystów do rowerzystów, L- glutamina jest jednym z naszych najlepiej sprzedających się produktów. Naturalnie występujące w większości mięs, ryb i jaj, dzięki czemu nasz suplement jest doskonałą alternatywą dla wegetarian i wegan.
  • Teraz dostępny w 4 orzeźwiających smakach: cytryna z limonką, pomarańcza, kwaśne jabłko i lemoniada malinowa.

  Czy ten produkt jest dla mnie?

  L- glutamina jest doskonałym wyborem dla każdego, zaangażowanego w długofalowy program treningu fizycznego, od amatorskiego kolarstwa do profesjonalnej kulturystyki. Organizm wymaga aminokwasów, by zaopatrzyć w ciegiełki do tworzenia nowych białek.

  Kiedy należy spożywać L-Glutamine?

  Dla maksymalnych korzyści, nasz zespół ekspertów od żywienia zaleca spożywanie 5 gram, od 1 do 3 razy na dobę; rano, przed i po treningu i przed snem.

  Jak dawkować L Glutaminę?

  Jako suplement diety zalecamy spożywać 5 gramów 1 do 3 razy na dzień. Dla najlepszych rezultatów spożywać porcję na śniadanie, obiad i na godzinę przed snem. Najlepiej spożywać z dowolną ilością wody lub soku owocowego.

  1x płaska łyżka plastikowa MP (mała) to 3,6g. (Nie wchodzi w skład zestawu)

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

79,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 1 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty