Lab One COENZYME Q10 60 KAPS

Lab One COENZYME Q10 60 KAPS
 • N°1 Coenzyme Q10 (Ubichinol)
  "Koenzym Q10 jest substancją podobną do witaminy, znajduje się w każdej komórce organizmu. Jest niezbędny dla wzrostu i funkcjonowania komórek, transportu elektronów oraz regulowania poziomu ciśnienia krwi. Ponadto działa jako antyutleniacz – chroni organizm przed uszkodzeniami spowodowanymi wolnymi rodnikami. W praktykach medycznych stosowany był przez dziesięciolecia, zwłaszcza w przypadku problemów sercowych.
  Dzięki obecności Koenzymu Q10 organizm jest w stanie, ze składników odżywczych, wytworzyć energię w mitochondriach. Ponadto wspomaga pracę również innych enzymów trawiących żywność.
  Naturalnie wraz z  wiekiem zdolność organizmu do produkcji koenzymu maleje. Oznacza to, że wszyscy możemy skorzystać na spożywaniu większej ilości CoQ10 zarówno naturalnie w ramach spożywanej żywności jak i w formie wysokiej jakości suplementów." - Małgorzata Ostrowska z Poradni Dietetycznej Mauricz

  Koenzym Q10 jest substancją podobną do witaminy, znajduje się w każdej komórce organizmu. Jest niezbędny dla wzrostu i funkcjonowania komórek, transportu elektronów oraz regulowania poziomu ciśnienia krwi. Ponadto działa jako antyutleniacz – chroni organizm przed uszkodzeniami spowodowanymi wolnymi rodnikami. W praktykach medycznych stosowany był przez dziesięciolecia, zwłaszcza w przypadku problemów sercowych.
  Dzięki obecności Koenzymu Q10 organizm jest w stanie, ze składników odżywczych, wytworzyć energię w mitochondriach. Ponadto wspomaga pracę również innych enzymów trawiących żywność.
  Naturalnie wraz z  wiekiem zdolność organizmu do produkcji koenzymu maleje. Oznacza to, że wszyscy możemy skorzystać na spożywaniu większej ilości CoQ10 zarówno naturalnie w ramach spożywanej żywności jak i w formie wysokiej jakości suplementów." - Małgorzata Ostrowska z Poradni Dietetycznej Mauricz


   

  N°1 Coenzyme Q10 (Ubichinol) - uzupełnia codzienną dietę w koenzym Q10, kolagen rybi, kwas hialuronowy, witaminę C i E. 

   

  Opakowanie: 60 kapsułek 

  Właściwości: 
  Witamina C: 
  - pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, m.in. zdrowy wygląd, 
  - pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, 
  - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, 
  - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. 
   
  Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. 


 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

120,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty