MIND NUTRITION BACOPA MONNIERI 60 CAPS

MIND NUTRITION BACOPA MONNIERI 60 CAPS
 • Mind Nutrition Bocopa monnieri to znane i niezwykle cenione zioło medycyny Ajurwedyjskiej. Zalecane w stanach wzmożonego wysiłku poznawczego, na poprawienie pamięci i koncentracji, w stanach depresji, obniżonego libido oraz dla osób starszych wykazujących objawy demencji i dezorientacji. Ze względu na właściwości adaptogenne, stymulujące powstawanie nowych białek oraz przeciwzapalne rewelacyjnie sprawdza się po udarach i urazach mózgu. Ma silne właściwości antyoksydacyjne, skutecznie wymiata wolne rodniki dzięki czemu hamuje procesy nowotworowe oraz wspomaga regenerację i odnowę tkanek.

  Bacopa monnieri delikatnie pobudza układ nerwowy – zwłaszcza układ limbiczny, do którego zaliczamy odpowiedzialny za procesy pamięciowe hipokamp. Działa również rozkurczowo, przeciwpadaczkowo, przeciwbólowo i przeciwstresowo (adaptogennie) – znosząc nerwowe napięcie i typowe rozkojarzenie. Przywraca harmonię i przynosi ulgę w depresji. Wzmaga procesy uczenia się i zapamiętywania, poprawia koncentrację i stymuluje powstawanie nowych połączeń nerwowych. Zapobiega przerostowi gruczołu krokowego. Związki zawarte w brahmi wspomagają również procesy odnowy i regeneracji komórek, a także stabilizują strukturę błon komórkowych.

  Bacopa monnieri to obok ashwagandhy jedna z najczęściej stosowanych roślin w tradycyjnej medycynie Ajurwedyjskiej. Tradycyjnie używano jej jako środek polepszający pamięć i koncentrację, “rozjaśniający umysł”, a także ceniono ją ze względu na właściwości chroniące układ nerwowy przed negatywnymi skutkami starości.

  • Bardzo wyraźnie poprawia pamięć i koncentrację
  • Działa przeciwdepresyjnie i uspokajająco
  • Często stosowana przy udarach i wylewach
  • Działa również rozkurczowo, przeciwpadaczkowo, przeciwbólowo i przeciwstresowo
  • Wzmaga procesy uczenia się i zapamiętywania, stymuluje powstawanie nowych połączeń nerwowych
  • Zapobiega przerostowi gruczołu krokowego
  • Wspomaga procesy odnowy i regeneracji komórek, a także stabilizuje strukturę błon komórkowych

  Dawkowanie:

  od 1 do 2ch kapsułek na pusty żołądek

   

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

69,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: wysyłka w ciągu 24h

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty