Mind Nutrition Neurodrive 30 caps

Mind Nutrition Neurodrive 30 caps
 • Mind Nutrition Neurodrive jest brakującym ogniwem między skupieniem i energii fizyczną, zaprojektowany aby dać Ci maksymalną czystość umysłu, pozytywną energię i chęci do działania, jest idealny do stosowania na codzień lub w ciężkie dni.

  Neurodrive® nie będzie zakłócać snu, tłumić apetytu czy podwyższać poziom kortyzolu, ponieważ w przeciwieństwie do innych firm użyliśmy jedynie naturalnie występujących substancji. Neurodrive daje skupienia, motywacji i czucię mięśniowe, które potrzebujesz.

  Jak to działa?

  Neurodrive wykorzystuje najlepsze nootropiki jest to unikalne połączenie o którym inne produkty mogą tylko pomarzyć. Od dziś możesz wykorzystać potencjał swojego mózgu w 100%, zawsze zachowując jasność umysłu i doskonałą kordynację ruchową.

  Sulbutiamina z odrobiną kofeiny pochodzącej z guarany i ekstrakt z zielonej herbaty (EGCG) działa synergicznie poprawiając nastrój, zwiększa energie i podnosi świadomość. Sulbutiamina Dzięki zwiększonemu potencjałowi energetycznemu mózgu oraz poprawie funkcji poznawczych jest z powodzeniem stosowania w leczeniu stanów lękowych i depresyjnych oraz ogranicza poczucie nieśmiałości i wycofania. Może być nawet używania do terapii zaburzeń seksualnych o charakterze psychicznym. Ponadto sulbutiamina sprzyja zwiększeniu liczby receptorów dopaminowych w mózgu. Związek ten jest odpowiedzialny za odczuwanie przyjemności. Wpływa także na procesy skupienia i kontrolowania pragnień.

  Jednak oddziaływanie na psychikę nie jest jedyną właściwością sulbutiaminy. Dzięki poprawie ukrwienia mózgu dochodzi do wystąpienia szeregu korzyści ze strony całego organizmu. Za przykład posłużyć mogą m.in.: zwiększenie energii, wzrost wytrzymałości, zmniejszenie czasu potrzebnego na regenerację, wzrost tolerancji wysiłku fizycznego, poprawa jakości przekrwienia oraz usprawnienie przemian fizjologicznych naszego ustroju.

  Winpocetyna zwiększa przepływ krwi w mózgu. Zwiększa wykorzystanie glukozy i tlenu, zwiększa wytwarzanie ATP, zwiększa stężenie cAMP, poprawia parametry fizykochemiczne składników krwi. Zwiększa elastyczność krwinek czerwonych, co przyczynia się do poprawy warunków mikrokrążenia.

  CDP Cholina czyli cytykolina w znaczącym stopniu poprawia procesy zapamiętywania oraz skupienia uwagi. Jako źródło łatwo przyswajalnej choliny w bardzo wyraźnym stopniu, wspomaga działanie innych leków nootropowych. Badania kliniczne wykazały, że środek ten jest całkowicie bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Na efekty jego przyjmowania nie trzeba czekać kilku tygodni, poprawa sprawności umysłowej jest wyraźnie widoczna już po zażyciu pierwszej dawki. Zwiększa poziom dopaminy. Dopamina jest neuroprzekaźnikiem odpowiedzialnym za motywacji i chęć do działania, czyni to neurodrive idealnym do stosowania na codzień

  Dawkowanie:

  2 kapsułki dziennie z lekkim posiłkiem lub zdrowymi tłuszczami. Nie przekraczać 4ch tabletek dziennie.

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

79,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty