Solve labs Brain Tech 30 kaps

Solve labs Brain Tech 30 kaps
 • Pine Bark extract - Ekstrakt z kory sosny syberyjskiej

  Ekstrakt z sosny syberyjskiej, którego głównym aktywnym składnikiem są oligomeryczne proantocyjanidy (OPC), jest potężną substancją przeciwutleniającą, przeciwzapalną i antyartretyczną.

  Ekstrakt doskonale wpływa na naczynia krwionośne, zwiększa elastyczność oraz uszczelnia ich ściany. Zawarty w nim piknogenol jest doskonałym wazodilatatorem – środkiem rozkurczającym naczynia krwionośne, polepszającym ich ukrwienie. Wpływa również na pamięć i uwagę. Ekstrakt z sosny chroni przed efektami promieniowania UV, pestycydów i zatrucia metalami ciężkimi poprzez zatrzymywanie procesu powstawania wolnych rodników niszczących komórki naszych ciał. OPC skutecznie przenikają barierę krew-mózg, nasilając działanie na jego obszarze. Przyjmowanie ekstraktu wiąże się również ze zwiększoną żywotnością kolagenu i redukcją produkcji histaminy, dzięki czemu ciało jest odporniejsze na reakcje alergiczne.

   
   

  Green Tea – Teanina

  Teanina to aminokwas występujący w liściach zielonej herbaty. Łatwo przenika barierę krew-mózg wspomagając w działaniu neuroprzekaźniki takie jak dopamina, GABA i kwas glutaminowy. Teanina wzmaga stan zrelaksowania, redukuje stres, poprawia jakość snu, wspomaga koncentrację i stan czujności. Kolejnym efektem teaniny jest zwiększenie aktywności fal mózgowych typu alfa, odpowiadających za skupienie. Teanina wykazuje działanie synergiczne z kofeiną, w połączeniu z którą staje się skutecznym nootropem zmniejszającym zmęczenie, a zwiększającym czujność, uwagę i możliwości kognitywne.

  Choline bitrate – Dwuwinian choliny

  Dwuwinian choliny – stanowi bezpośredni prekursor acetylocholiny. Acetylocholina jest neurotransmiterem kontrolującym tworzenie się śladów pamięciowych oraz wspomaga proces uczenia się. Cholina pomaga w polepszeniu płynności mentalnej, dzięki której zadania takie, jak pisanie, myślenie czy nawet utrzymywanie konwersacji stają się łatwiejsze. Jest niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu mózgu i układu nerwowego.

   
   

  Bacopa monnieri - Bakopa drobnolistna

  Bacopa Monnieri jest jedną z najważniejszych roślin w systemie tradycyjnej hinduskiej medycyny Ajurveda. Aktywne związki zawarte w Bacopie - bakozydy zwiększają produkcję podstawowych neuroprzekaźników takich jak acetyloholina, GABA oraz serotonina – związków chemicznych wytwarzanych przez mózg powiązanych z skupieniem, przejrzystym myśleniem, pamięcią i dobrym nastrojem. Bakozydy mają również właściwości antyoksydacyjne, które pomagają w ochronie komórek mózgowych przed chorobami związanymi z wiekiem, wynikającymi z nagromadzenia wolnych rodników.

  Phosphatidylserine – Fosfatydyloseryna

  Fosfatydyloseryna jest fosfolipidem niezbędnym dla życia komórek mózgowych. Wchodzi w skład błon komórkowych, w których pomaga w utrzymaniu płynności, optymalizuje pracę receptorów oraz wspomaga takie neuroprzekaźniki jak acetylocholina i dopamina. Może podnosić poziom nerwowego czynnika wzrostu (NFG), który wpływa na tworzenie się nowych neuronów, ich konserwację oraz naprawę. Fosfatydyloseryna pomaga również komórkom odpornościowym w pozbywaniu się nagromadzonych uszkodzeń oraz toksyn i chroni komórki sąsiadujące przed uszkodzeniem.

   
   

  Rhodiola rosea - Różeniec górski

  Różeniec górski jest adaptogenem wykorzystywanym w tradycyjnej Chińskiej medycynie. Niweluje zarówno fizyczne jak i psychiczne zmęczenie, zaopatruje mózg w energię, wspomaga jasność myślenia oraz pomaga w sytuacjach zwiększonej ekspozycji na stres. Rhodiola posiada wiele właściwości kognitywnych: wpływa na polepszenia przetwarzania informacji, pamięć, proces uczenia się, uwagę, nastrój oraz wydajność pracy. Rhodiola wykazuje działanie neuroprotekcyjne i wpływa na dobrostan organizmu.

  B6 Pyridoxine HCL - Chlorowodorek Pirydoksyny

  Witaminy z grupy B pomagają ciału w konwersji węglowodanów w glukozę, produkującą energię. B6 asystuje w produkcji serotoniny i norepinefryny – związków chemicznych przewodzących sygnały w mózgu. B6 pomaga w tworzeni się osłonek mielinowych - warstw chroniących neurony i pozwalających na sprawną transmisję sygnałów elektrycznych. B6 jako kolejny składnik zestawu zapewnia optymalne kognitywne funkcjonowanie mózgu.

   
   

  Piperyna

  Piperyna jest związkiem chemicznym, który znajduje się w czarnym pieprzu. Jej działanie opiera się na zwiększeniu biodostępności pozostałych składników w mieszance (stacku), co wypływa na ich przyswajalność i efektywność. Piperyna oprócz wspomagania innych substancji posiada właściwości kognitywne sama w sobie. Zostało dowiedzione, że wspomaga pamięć, polepsza nastrój, uwagę oraz umiejętność wnioskowania.

   
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

58,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty