AMAROK BE STRONG 300 G HMB KREATYNA

AMAROK BE STRONG 300 G HMB KREATYNA
 • AMAROK BE Strong 300 g

   

  BE STRONG to niezwykłe połączenie HMB oraz Kreatyny - mix którego celem jest zwiększenie siły dynamicznej, podwyższenie tempa metabolizmu i zdolności wytrzymałościowych z jednoczesnym przyrostem wysokiej jakościowo masy ciała. Brzmi idealnie, jednak czy jest to możliwe?

  HMB uczestniczy w komórkowej syntezie cholesterolu, który jest niezbędny podczas naprawy i utrzymania integralności oraz stabilności błony komórkowej komórek mięśniowych. HMB wspomaga komórki w regeneracji struktury, przez co zmniejsza subiektywne i obiektywne wskaźniki ich destrukcji.

  Kolejnym, niedawno odkrytym mechanizmem działania HMB jest hamowanie szlaku komórkowego związanego z degradacją białek. Dodatkowo HMB uczestniczy w innych szlakach sygnałowych syntezy i degradacji białek dając globalnie stymulację przyrostu beztłuszczowej masy mięśniowej.

  Badania pokazały, że HMB jest w stanie zwiększyć utlenianie kwasów tłuszczowych nawet o 30%. Najprawdopodobniej związane jest to ze zwiększoną syntezą i/lub zmniejszoną degradacją białek-enzymów uczestniczących w komórkowych procesach pozyskiwania energii z utylizacji paliwa jakim są kwasy tłuszczowe. Ponadto już sam przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, wywołany suplementacją HMB, powoduje wzrost spoczynkowego tempa przemiany materii co bezpośrednio przekłada się na wydajniejsze spalanie kalorii i redukcję tłuszczu zapasowego w trakcie całej doby, nawet w trakcie snu.

  Działanie Kreatyny zostało udowodnione ponad wszelką wątpliwość - my zadbaliśmy jednak o to, by zastosować jej najbardziej aktywne formy eliminując jednocześnie retencję wody podskórnej, którą laicy często biorą za przyrost "masy".

  BE STRONG to przepustka do nowych możliwości.

   

  Skład:

  Wartość odżywczaw porcji 6g
  Energia 0kcal/0kJ
  Węglowodany ogółem 0mg
  CA HMBw tym czyste HMB 3000mg2600mg
  Jabłczan Kreatyny (TCM) 1750mg
  Chlorowodorek Kreatyny (HCL) 750mg
  † - Zapotrzebowanie nie zostało ustalone

   

  Dawkowanie:

  6 g (jedna miarka) produktu dobrze wymieszać z 250 ml wody

   

  Data przydatności do spożycia: minimum 6 miesięcy!
  (przeważnie rok, albo dłużej!)

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

57,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.3 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty