controlled labs green magnitude 835 g

controlled labs green magnitude 835 g
 • Green MAGnitude

  Opis

  Green MAGnitude to suplement, którego działanie polega na zwiększaniu poziomu energii wewnątrzkomórkowej, dzięki czemu następuje szybki wzrost siły i masy mięśniowej.
  W jego skład wchodzą:

  - Magnezowy chelat kreatyny, jabłczan dwu-kreatyny - wpływa na szereg czynników dotyczących naszego organizmu:

  - Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP – ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w fosfokreatynę) uczestniczy, w transporcie i odbudowie ATP.

  - Zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska.

  - Hamuje katabolizm – dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość
  enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku.

  --Wykazuje właściwości antyoksydacyjne – pomaga zwalczyć niebezpieczne dla zdrowia wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczas wysiłkowego.

  --Pomaga chronić serce – zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu występuje duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.

  Należy pamiętać o bardzo ważnej rzeczy – oprócz ilości kreatyny w porcji, musimy zwrócić też uwagę na związek w jakim się znajduje. Dlatego właśnie Green MAGnitude zawiera dwie, najnowsze i naskuteczniejsze, formy kreatyny – abyś mógł skorzystać z zalety każdej z nich.

  - Betaina bezwodna – w naszym organizmie wykazuje dwa główne działania: pomaga w pozbyciu się szkodliwej dla naszego zdrowia, homocysteiny (może być przyczyną m.in.: miażdżycy) oraz uczestniczy w powstawaniu sarkozyny, jednego z prekursorów kreatyny.
  - Tauryna – pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi, wykazuje działanie antykataboliczne (ogranicza proces rozpadu białek), zwiększa stężenie azotu w organizmie oraz pomaga obniżyć poziom cholesterolu.

  Znając skład Green MAGnitude łatwo zauważyć, że doskonale nadaje się dla osób mających problemy z energią i skupieniem podczas treningu. A jak wiadomo koncentracja podczas wysiłku jest jednym z najważniejszych czynników warunkujących osiągnięcie postawionych sobie celów.

  Zalecane dawkowanie

  W dni treningowe: Należy przyjmować jedną porcję rano na czczo i jedną porcję po treningu.
  W dni nie treningowe: Należy przyjmować jedną porcję rano na czczo i drugą porcję w odstępie 6godzin po pierwszej porcji.

  Wartości odżywcze

  SKŁADNIKI AKTYWNE Green MAGnitude  
  Porcja 1 miarka (10,4 g)  
  Ilość porcji w opakowaniu 80  
  Opakowanie 835 g  
  Zawartość jednej porcji   zaw:
    Magnez 350 mg
    Magnezowy chelat kreatyny 2500 mg
    Jabłczan dwu-kreatyny 2500 mg
    Betaina bezwodna 2000 mg
    L-Tauryna 2000 mg
    L-Tyrozyna 500 mg
    Inne składniki:  
    Naturalne i sztuczne aromaty i barwniki, kwas jabłkowy - substancja smakowa, acesulfam potasu i sukraloza - substancje słodzące, dwutlenek silikonu - składnik kapsułki.
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

139,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.9 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty