Olimp TCM 30 kaps blister KRAKÓW

Olimp TCM 30 kaps blister KRAKÓW
 • TCM Mega Caps Blister

  Opis

  -Skutecznie zwiększa siłę i masę mięśni.
  -Pozwala efektywniej trenować.
  -Nie powoduje retencji wody podskórnej.
  -W pełni stabilna w żołądku.
  -Przyspiesza regenerację.
  -1100mg Jabłczanu kreatyny w kapsułce.


  TCM zawiera 100% jabłczanu kreatyny (Tricreatine malate), molekuły która sprzęga cząsteczkę kreatyny z cząsteczką jabłczanu. Jabłaczan jako metabolit glukozy należący do grupy hydroksykwasów karboksylowych stymuluje insulinę i znakomicie wspomaga transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe zarówno w metabolizmie spoczynkowym jak i wysiłkowym.

  Jabłczan kreatyny jest obecnie jedną z najefektywniejszych form kreatyny daleko przewyższając tradycyjny monohydrat. Jabłczan kreatyny (Olimp TCM) jest obok kreatyn estryfikowanych najlepiej przyswajalną formą kreatyny. Molekuły jabłczanu kreatyny TRI CREATINE MALATE powstają w efekcie sprzęgania cząsteczek kreatyny z cząsteczkami produktów cyklu kwasu cytrynowego, i w komórkach mięśniowych mogą stanowić zapasową pulę kreatyny, wykorzystywaną w momencie wzmożonego zapotrzebowania. Jednocześnie, cząsteczki jabłczanu ułatwiają produkcję rodników fosforanowych, wiązanie ich z kreatyną i syntezę aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosfokreatyny, zapobiegają bolesnym skurczom mięśniowym oraz łagodzą przewlekłą, dokuczliwą obolałość mięśniową.

  Jabłczan keratyny olimp TCM dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie od tradycyjnego monohydratu, a rozpuszczalność ma ogromne znaczenie dla procesu wchłaniania, gdyż organizm pobiera z przewodu pokarmowego tylko to, co pozostaje w stanie rozpuszczonym.

  Zalecane dawkowanie

  4 kapsułki 3-4 razy dziennie przed śniadaniem, po treningu i przed snem

  Wartości odżywcze

  SKŁADNIKI AKTYWNE TCM mega caps  
  Porcja 4kap.  
  Ilość porcji w opakowaniu 7  
  Opakowanie 30 kap.  
  Zawartość jednej porcji   zaw:
    Jabłczan kreatyny 4400 mg
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

7,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0.02 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty