OLIMP TCM POWDER XPLODE 220G JABŁCZAN CM3 KREATYNA

OLIMP TCM POWDER XPLODE 220G JABŁCZAN CM3 KREATYNA
 • Creatine Mono Powder Xplode opracowany został w oparciu o ULTRA DB-6 CONCEPTUAL SYSTEM, metodę wywodzącą się z innowacyjnego podejścia w postrzeganiu warunków optymalnych dla absorpcji cząsteczki kreatyny.

  System ULTRA DB-6 CONCEPTUAL oparty jest na 2 założeniach:
  1. CREA Loading DB-6 System. Składniki tego blendu mają za zadnie:
  - obniżać efekt negatywnego wpływu kwaśnego pH soku żołądkowego na cząsteczkę kreatyny. Zasadowe sole słabych i średnich kwasów (diwęglan i cytrynian sodu), mają buforować mikrośrodowisko przewodu pokarmowego, chroniąc tym strukturę kreatyny przez konwersją do nieaktywnej kreatyniny,
  - ułatwiać wchłanianie kreatyny z przewodu pokarmowego do krwiobiegu (witamina B6), co jest powiązane ze skróceniem czasu obecności kreatyny w niekorzystnych warunkach środowiska przewodu pokarmowego,
  - ułatwić absorpcję kreatyny z układu krwionośnego do komórek mięśniowych, bez konieczności stosowania popularnych „transporterów kreatyny”. Zastosowana w Creatine Mono Power Xplode™ witamina D wykazuje zdolność stymulowania komórek beta trzustki, co indukuje syntezę insuliny, niezbędnej do zainicjowania procesu wchłaniania kreatyny do komórek mięśniowych,
  - utrzymywać fizjologiczną równowagę kwasowo-zasadową organizmu, zapewniając istnienie odpowiednich warunków fizyko-chemicznych w komórce mięśniowej, optymalnych dla stabilności fosfokreatyny i syntezy przy jej udziale ATP.
  Zasadowe sole diwęglanu i cytrynianu, oprócz pełnienia swej stabilizującej, w odniesieniu do kreatyny roli (pkt. a), spełniają jeszcze ważniejszą funkcję, stanowiąc źródło związków występujących naturalnie w organizmie człowieka i pełniących funkcję zewnątrz komórkowych buforów kontrolujących utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej. Przy rosnącym w trakcie wysiłku zakwaszaniu organizmu, wydajność mechanizmów usuwania kwaśnych produktów przemiany materii jest kluczowa w utrzymaniu zakładanej intensywności, bowiem im niższe pH komórek mięśniowych, tym efektywność syntezy energii znacząco się zmniejsza. Z Creatine Mono Power Xplode™ ten powszechny problem traci na istotności.

  Synergia działania składników w CREA Loading DB-6 System jest oczywista. Substancje aktywne zostały tak dobrane, aby skrócić do minimum czas absorpcji niezmienionej cząsteczki kreatyny do układu krwionośnego, następnie komórek mięśniowych, a także stworzyć warunki efektywnej syntezy ATP, mogącej zachodzić w sposób ciągły, przez całą długość trwania wysiłku, a nie tylko w jego początkowym okresie.

  Składniki CREA Loading DB-6 System mają wykluczyć możliwość wystąpienia słabego ogniwa w całym szlaku metabolizmu kreatyny w organizmie, od momentu jej spożycia, poprzez przyswajanie, transport i wykorzystanie w procesach metabolicznych.


   

  Skład:

  Informacja żywieniowa 1 porcja (2,75 g) 2 porcje (5,5 g)
  Pure CREA-MH: 2500 mg 5000 g
  Monohydrat kreatyny 2500 mg 5000 mg
  w tym: kreatyna: 2200 mg 4400 mg
  CREA Loading DB-6 System: 39,1 mg 78,2 mg
  Witamina D 2,5 µg (50%**) 5 µg (100%**)
  Witamina B6 0,35 mg (25%**) 0,7 mg (50%**)
  Diwęglan sodu 25 mg 50 mg
  Cytrynian sodu 13,75 mg 27,5 mg
  w tym: sód 10,5 mg 21,0 mg

  Dawkowanie:

  2 porcje dziennie: 1 porcja bezpośrednio przed wysiłkiem i 1 porcja bezpośrednio po jego zakończeniu. 1 porcję (2,75 g proszku – 1/2 płaskiej łyżki stołowej) rozpuścić w 50 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

24,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty