Isostar 400 g Krk

Isostar 400 g Krk
 • Opis produktu:

  Podczas wysiłku fizycznego organizm wydziela pot, a wraz z nim zostają wypocone cenne witaminy i minerały. To między innymi jest przyczyną narastającego zmęczenia. Badania naukowe dowodzą, że wystarczy strata 2% płynów, aby wydolność organizmu obniżyła się o 1/4. Utrata płynów uwarunkowana jest intensywnością i rodzajem uprawianego sportu oraz warunkami atmosferycznymi. By ograniczyć zmęczenie i utrzymać wysoką wydolność organizmu niezbędne jest uzupełnianie płynów i energii. Na szczęście jest Isostar, który w trakcie wysiłku sportowego pozwala ograniczyć proces odwodnienia organizmu.

  Napój Hydrate& Perform został opracowany specjalnie w taki sposób, żeby dodać Wan energii przy wykonywaniu różnych zajęć w ciągu dnia. Jest gotowy do spożycia w każdej chwili, a dzięki jego specyficznym właściwościom, jako produktu bogatego w węglowodany i sód, możliwe jest osiągnięcie podwójnego efektu: jego izotoniczna formuła zapewnia szybkie nawodnienie organizmu, jest doskonałym źródłem energii.

  Isostar hydrate & perform - zalety

  Koncentrat służy do przygotowania napoju izotonicznego stosowanego przy wysiłku, wspomagającego pokrycie zapotrzebowania sportowców na wodę, energię i mikrosubstancje odżywcze.
  Zapewnia dobre nawodnienie organizmu: izotoniczna formuła umożliwia szybsze nawodnienie i lepsze oczyszczanie organizmu.
  Pozwala zwiększyć wydajność i wytrzymałość oraz uniknąć nadwyrężenia mięśni.
  Badania naukowe dowiodły, że napój Hydrate & Perform zwiększa wydajność organizmu o 19% (w porównaniu z placebo).
  Osmolarność Isostara jest izotoniczna. Oznacza to, że ISOSTAR jest roztworem o takim samym nasyceniu, jak wewnątrzustrojowy elektrolit – osocze i krew. Dzieki takiemu stężeniu absorpcja płynu i składników zawartych w Isostarze nastepuje niemal natychmiast, zmniejszając i poprawiając wydolność organizmu.

  Kiedy stosować ?!

  Zaleca się spożywać napój Hydrate & Perform podczas rozgrzewki (150 do 300 ml) i regularnie w trakcie oraz po wysiłku (150 ml co 15 minut).
  Idealny w przypadku intensywnego lub długotrwałego wysiłku i polecany przy uprawianiu sportu w gorącym klimacie.

  Skład produktu:

  Isostar zawiera 100 g proszku 500 ml napoju
  białko i tłuszcz 0 0
  węglowodany (g) 87,4 35
  sód (g) 0,86 0,34
  potas (mg) 225 90
  wapń (mg) 400 = 50%* 160=20%
  magnez (mg) 150 = 50%* 60=20%
  wartość energetyczna 1573 kJ 629 kJ
  (370 kcal) (148 kcal)
  * - procent pokrycia zalecanego dziennego zapotrzebowania
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

21,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.4 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty