Biotech ISO WHEY ZERO 2270g

Biotech ISO WHEY ZERO 2270g
 • NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI IZOLAT BIAŁKA SERWATKI, BEZ LAKTOZY I GLUTENU, Z DODATKOWYMI AMINOKWASAMI.
   
  ·W jednej porcji (25 g):
  · 22 g białka
  · 4.9 g BCAA
  · z dodatkiem argininy, w celu podwyższenia produkcji tlenku azotu
  Zalecamy Iso Whey Zero jesli :
  · poszukujesz doskonałego źródła białka; w związku z 88% z zawartością białka przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej, zdrowych kości, jak również do wzrostu masy mięśniowej
  · poszukujesz wysokiej jakości produktu białkowego dla uzupełnienia niedoborów białka, ale musisz unikać laktozy z powodu uczulenia.
  · poszukujesz niemal natychmiastowo wchłaniającego się potreningowego produktu białkowego dla lepszej regeneracji.
  · jesteś na diecie i szukasz niskokalorycznych słodyczy
  · jesteś uczulony na gluten
  · lubisz przyjemne i różnorodne smaki
  Laktoza, znana także jako “cukier mleczny” jest węglowodanem złożonym, stanowiącym ok. 2-3% suchej masy mleka. Laktoza jest nam potrzebna gównie w okresie niemowlęcym, dlatego nie jest rzadkością, że w okresie dorosłym twój organizm nie produkuje laktazy, enzymu odpowiedzialnego za rozbicie laktozy, co z kolei jest przyczyną jej nietolerancji. Dzisiaj niemal 75% populacji światowej cierpi z powodu nietolerancji laktozy. W procesie produkcji laktoza jest oddzielana od serwatki podczas wieostopniowej ultrafiltracji oraz procesu filtracji krzyżowej. Otrzymujemy więc bardzo czysty, łatwostrawny i łatwo rozpuszczalny izolat białka serwatki (whey protein isolate - WPI), będący jeszcze czystszą wersją koncentratu białka serwatki (whey protein concentrate - WPC), zawierającym jeszcze mniejszą ilość węlowodanów i tłuszczów.
  Białko jest najważniejszym budulcem twojego ciała, źródłem składników odżywczych, zbudowanym z aminokwasów produkowanych przez nasz organizm i dostarczanych ze źródeł zewnętrznych, które należy uzupełniać codziennie, aby zapewnić zdrowie swojemu organizmowi. Wspomaga utrzymanie masy mięsniowej gdy trenujesz oraz wspomaga codzienną dietę. Gdy regularnie trenujesz, chcesz zwiększyć masę mięśniową oraz z wiekiem, twój organizm wymaga większej ilości białek. Szybkim, praktycznym i efektywnym sposobem na dostarczenie organizmowi białek jest suplementacja; wystarczy białko w proszku , shaker, trochę wody lub mleka. Proszek białkowy jest łatwostrawny i w przeciwieństwie do konsumpcji dużej ilości mięsa, nie powoduje zakwaszania. Proszek białkowy można pozyskać z mleka, jak również ze źródeł zwierzęcych, roślinnych lub ich połączenia. Jego wchłanianie może przebiegać szybko (30-40 minut), umiarkowanie (1-2 godziny) lub wolno (ponad 2 godziny).
  · Wyjątkowo wysoka zawartość białka: 88%
  · Z dodatkiem aminokwasów funkcjonalnych: L-argininy HCl, L-glutaminy, BCAA
  · Wysoka zawartość aminokwasów
  · Szybka i łatwa wchłanialność
  · Niska zawartość tłuszczu i węglowodanów
  · Niska zawartość sodu
  · Bez dodatkowego cukru
  · Ze stewią
  · Bezglutenowy
  · Bez laktozy
  Prężne ciało, z wyraźnie zarysowanymi mięśniami może mieć każdy stosując odpowiednią dietę i wykonując  regularne ćwiczenia. Niezbędne jest jednak dostarczanie naszym mięśniom odpowiednich składników odżywczych dla ich zdrowego wzrostu i utrzymania. Iso Whey Zero jest najwyższej czystości izolatem białka serwatki, który bardzo szybko i łatwo się wchłania oraz pozbawiony jest wszelkich niepotrzebnych komponentów: glutenu, laktozy, dodatkowych tłuszczy trans czy cukru. Wyższa, 88% zawartość białka i niska zawartość węglowodanów sprawia, że jest to doskonały produkt dla sportowców chcących zbudować „ultrawyrzeźbione” mięśnie. Dodatkowe aminokwasy wspomagają szybką regenrację i redukują bolesność mięśni.
  Pij Iso Whey Zero regularnie i doładuj swoje mięśnie!
  Podobnie jak wszystkie produkty BioTechUSA, Iso Whey Zero składa się z bezpiecznych i starannie dobranych składników.

  SPOSÓB UŻYCIA
  Zmieszać 1 porcję (25 g, 1 miarka = 2 czubate łyżki) z 200 ml wody i pić dwa razy dziennie.
   
  Dostępne smaki : Yogurt aprict x2, Banana x2, Chocolate 2, Maracujax1, Vanilia x1, Lemon Cheesecake x2
   

   
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

215,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 2.3 kg

Czas realizacji: wysyłka w ciągu 24h

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty