Syntrax Matrix 5.0 2270 g orygniany jakość USA

Syntrax Matrix 5.0 2270 g orygniany jakość USA
 • Matrix 5.0

  Opis

  Syntrax - Matrix

  Rewelacyjna rozpuszczalność za pomocą łyżki
  Anaboliczne i antyktaboliczne proteiny
  Idealne dla każdego, nawet dla rekonwalescentów
  Niesamowity smak nawet z wodą
  Serwatka, micelarna kazeina, albumina jaj

  Co to jest Matrix
  To mieszanka najwyższej jakości koncentratów białkowych.

  Co odróżnia Matrix od innych suplementów?
  Każda inna na rynku zawiera jedną frakcję lub kombinację szybko wchłanianej serwatki. Matrix to 3 proteiny o zróżnicowanym czasie wchłaniania: koncentrat serwatki, micelarna kazeina oraz albumina jaja.

  Dlaczego Matrix zawiera trzy różne proteiny zamiast jednej?

  Szybki rzut oka na proszki proteinowe wskazuje, iż niemal wszystkie dostępne na naszym rynku, zawierają serwatkę. Uważana jest za najlepszą proteinę dostępną w naszych czasach. Jednak w rzeczywistości, spożywając ją jako jedyną formę, wypada blado w porównaniu z suplementami zawierającymi w jednym opakowaniu najwyższej jakości serwatkę, micelarną kazeinę oraz albuminę jaja. Sama serwatka jest niepobita jeśli chodzi o szybkość wchłaniania oraz właściwości immunosupresyjne. Jednakże jej potęga nie pozbawiona jest wad... Z uwagi na bardzo szybkie metabolizowanie serwatki, nasza tkanka mięśniowa korzysta z jej walorów tylko przez chwilę, tutaj nieoceniona okazuje się micelarna kazeina. W przeciwieństwie do serwatki białkowej, micelarna kazeina jest bardzo wolno metabolizowana w organizmie co umożliwia zaopatrzenie mięśni w niezbędne aminokwasy przez długi okres czasu. Z uwagi na odmienne charakterystyki, obie frakcje białkowe posiadają swoje nieocenione walory, które Twój organizm zagospodaruje w każdej sytuacji między posiłkami, po treningu oraz na noc. Podobnie albumina jaja posiada niezastąpione właściwości, które czynią ją bardziej przydatną w określonych sytuacjach w porównaniu do serwatki oraz micelarnej kazeiny. Jest sprawą niezwykle istotną, aby połączyć ze sobą najwyższej jakości wszystkie frakcje proteinowe tylko w taki sposób Twój organizm będzie odpowiednio chroniony przed niekorzystnym katabolizmem w ciągu całego dnia.

  O jakich porach stosować Matrix

  Z uwagi na trzy różne frakcje białkowe, które charakteryzują się bardzo różnorodnym czasem wchłaniania (serwatka - szybko, albumina jaja - średnio, micelarna kazeina - wolno), Matrix, to doskonałe rozwiązanie biorąc pod uwagę cały dzień suplementacji. Zatem stosuj zaraz po treningu, wykorzystując szybko przyswajalną serwatkę (WPC), na noc hamując katabolizm dzięki micelarnej kazeinie oraz w ciągu dnia, korzystając z wszystkich trzech frakcji białkowych. Matrix - jedna proteina, najwyższa jakość, wiele zastosowań!

  Zalecane dawkowanie

  1 miarka 2 do 3 razy dziennie. Spożywać rano na czczo, po treningu, miedzy posiłkami, na noc. Rozpuść 1 miarkę Matrix w 300 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania suplementu.

  Wartości odżywcze

  SKŁADNIKI AKTYWNE Matrix 5.0  
  Porcja 30g  
  Ilość porcji w opakowaniu 75  
  Opakowanie 2270 g  
  Zawartość jednej porcji   zaw:
    Wartość energetyczna 110 kcal
    Kalorie z tłuszczu 15kcal
    Tłuszcz 1,5 g
    W tym nasycone 1 g
    Cholesterol 40mg
    Sód 30mg
    Potas 200mg
    Węglowodany 2 g
    w tym cukry 2g
    Białko 23g
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

154,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 2.24 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty