Optimum Serious Mass 5,4 kg

Optimum Serious Mass 5,4 kg
 • Serious Mass

  Smaki :Czekolada ,Wanilia ,Banan

  Opis

  Serious Mass jest kompleksowym preparatem węglowodanowo-białkowym zawierającym wszystkie niezbędne składniki odżywcze, gwarantujące przyrost masy mięśniowej, oraz zapewniającym prawidłową regenerację potreningową, we wszystkich dyscyplinach sportów siłowych jak i siłowo-wytrzymałościowych.

  W skład Serious Mass wchodzi najwyższej jakości koncentrat białek serwatkowych, kompleks mono i oligosacharydów, jak też adekwatny do tego zestaw witaminowo-mineralny. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej kompozycji mono-, oligo-, i polisacharydów, charakteryzujących się zróżnicowanym indeksem glikemicznym, Serious Mass jest w stanie zapewnić równomierne, rozłożone w czasie dostarczanie energii, niezbędnej zarówno do treningu, jak i regulacji, oraz wzrostu mięśni. Serious Mass jest uzupełniony w koncentrat białek serwatkowych, dzięki czemu gwarantuje dostarczanie najwyższej jakości białek, charakteryzujących się: najwyższą wartością biologiczną, oraz wyjątkową aktywnością anaboliczną, pozwalającą na regulację obciążonych treningiem mięśni, jak też zapewniającą ich dalszy rozwój.

  Stosowanie zawierającego połączenia wymienionych składników Serious Mass wraz z odpowiednią dietą i treningiem prowadzi do szybkich przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej jak i ogólnej poprawy kondycji sportowej, każdego stosującego Serious Mass sportowca.

  Serious Mass jako jedna z nielicznych odżywek na rynku może stanowić zamiennik posiłkowy dla brakującego w danym momencie posiłku, co dodatkowo stanowi o jej wyjątkowej wartości, oraz jakości.

  Serious Mass w proponowanej dawce dostarcza 1250 kcal zawartych w optymalnej dla przyrostu mięśni kompozycji węglowodanów i białka serwatkowego, kazeinianu wapniowego i albuminy jaja. Monowodzian kreatyny, L-Glutamina, Cholina i Inozytol zostały dodane w celu zwiększenia efektywności wzrostu siły i masy. Ponadto zbilansowany skład witamin i składników mineralnych wspomaga zapotrzebowanie organizmu na te niezbędne składniki.

  Serious Mass jest pierwszorzędną formułą zwiększającą masę i siłę mięśni przeznaczoną dla wszystkich dyscyplin sportu gdzie potrzebny jest rozwój siły, masy i wytrzymałości.

  Zalecane dawkowanie

  Jedną miarkę proszku wymieszać z 375 ml do 500 ml mleka, wody lub soku. Należy spożywać dwie porcje dziennie. Na drugie śniadanie i do 30 minut po treningu.

  Ze względu na dużą zawartość witamin odżywkę należy stosować okresowo

  Wartości odżywcze

  SKŁADNIKI AKTYWNE Serious Mass  
  Porcja Porcja dzienna 337g  
  Ilość porcji w opakowaniu 16  
  Opakowanie 5500g  
  Zawartość jednej porcji   zaw:
    Wartość energetyczna 1250 kcal
    Białko 50g
    Węglowodany 251g
    Tłuszcz 5g
    Witamina A (w 100% jako beta-karoten) 5000 I.U.
    Witamina C 60mg
    Witamina D 200 I.U.
    Witamina E 30 I.U.
    Tiamina 5 mg
    Ryboflawina 5 mg
    Niacyna 50 mg
    Witamina B6 5 mg
    Kwas foliowy 400 mcg
    Witamina B12 20 mcg
    Biotyna 300 mcg
    Kwas pantotenowy 100 mg
    Wapń 776 mg
    Żelazo 9 mg
    Fosfor 350 mg
    Jod 75 mcg
    Magnez 185 mg
    Cynk 30 mg
    Selen 200 mcg
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

189,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 5.455 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty