CENTURION LABZ GOD OF RAGE 1 porcja

CENTURION LABZ GOD OF RAGE 1 porcja
 • PRODUKT PRZEZNACZONY DLA DOŚWIADCZONYCH UŻYTKOWNIKÓW JEST TO NAJMOCNIEJSZY TEGO TYPU PRODUKT NA RYNKU

   

  GOD OF RAGE to zdecydowanie najsilniejszy obecnie produkowany suplement przedtreningowy, tylko i wyłącznie składniki aktywne w dużych dawkach. Tutaj liczby mówią same za siebie- aż 33 porcje napchane substancjami aktywnymi- produkt przeznaczony dla zaawansowanych osób, dla których wszystko czego używali do tej pory to za mało.

   

  L-arginina- Do najbardziej znanej właściwości argininy jest synteza tlenku azotu – substancji rozszerzającej naczynia krwionośne. Tym samym arginina przyczynia się do bardziej efektywnego i szybszego transportu substancji odżywczych i tlenu do pracujących komórek, a także odprowadzenia toksycznych związków przemiany materii, hamujących procesy metaboliczne.

   

  Kofeina Bezwodna - najbardziej znany na całym świecie związek o charakterze pobudzający. Działa pobudzająco, obniża poziom Adenozyny, hamuje rozpad cAMP .

   

  Beta-Alanina - Główną funkcją, jaką spełnia ten aminokwas, nie jest wcale zwiększenie objętości komórek mięśniowych, lecz wzrost poziomu karnozyny w mięśniach. Efekt? Zarówno przy wysiłkach tlenowych, jak i beztlenowych, znacząco zostaje spowolniony proces zakwaszania mięśni szkieletowych. W praktyce przekłada się to na cięższe, intensywniejsze i bardziej efektywne treningi. Rośnie zarówno wytrzymałość, jak również moc mięśniowa.

   

  Agmatyna- Wykazuje zdolności neuroprotekcyjne, przeciwdrgawkowe, przeciwdepresyjne, przeciwlękowe i przeciwbólowe. Zwiększa produkcję tlenku azotu nasilając pompę mięśniową.

   

  Hordenina – amina powstająca z L-Tyrozyny, wykazuje działanie podobne do efedryny, przyczynia się do nasilenia procesów termogenicznych, może również zwiększać produkcję dopaminy. Dzięki synergistycznemu połączeniu z kofeiną czy synefryną, znacząco przedłuża działanie pobudzające bez niechcianego efektu nagłego „zjazdu” i zmniejszenia się poziomu energii. Jednocześnie przedłuza czas nasilonej aktywności metabolicznej.

   

  Geranium -  Bardzo mocny stymulant. Stymuluje proces redukcji zapasowej tkanki tłuszczowej, jak również pomaga w zwiększeniu intensywności treningów.

   

  D-glucurono-3,6,lactone (Glukuronolakton) - pomaga w usuwaniu szkodliwych produktów powstających podczas przemian metabolicznych towarzyszących wysiłkowi fizycznemu, jest prekursorem rybozy (pomaga w przemianie glukozy w energie), pomaga w transporcie kwasów karboksylowych do komórek mięśniowych w celu wykorzystania ich jako źródło energii.

   

  Higenamina - Przyspiesza lipolize (proces utleniania kwasów tłuszczowych).

   

  PRODUKT ZAWIERA SAME AKTYWNE SKŁADNIKI POBUDZAJĄCE CENTRALNY UKŁAD NERWOWY ORAZ DAJĄCE MAKSYMALNĄ POMPĘ MIEŚNIOWĄ PODCZAS TRENINGU

   

  WIELKOŚĆ PORCJI: 1 MIARKA (11.7g)

  SKŁAD:

  Vitamin C 300mg
  Vitamin D 2000IU
  Vitamin B12 30mcg
  Calcium 1mg
  Folate 200mcg
  Creatine Monohydrate 3000mg
  L-Arginine 3000mg
  Agmatine Sulfate 1000mg
  Caffeine Anhydrous 300mg
  Coca Bean Extract 200mg
  Theobromine 200mg
  1,3-Dimethylamylamine 50mg
  Kaempferol 100mg
  Synephrine 65mg
  Hordenine 60mg
  Naringin 50mg
  Mucuna Pruriens 50mg
  D-Glucurono-3,6,lactone 50mg
  Higamine 20mg
  Yohimbine HCL 2mg

   

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

12,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty