FEAR Lethal Supplements 125 G

FEAR Lethal Supplements 125 G
 • Fear - silny stymulant przedtreningowy, który maksymalizuje potencjał energetyczny, daje siłę, pozwala na osiągnięcie niesamowitej pompy mięsniowej, zwiększając koncentrację i skupienie.

  W skład Fear wchodzi między innymi:


  Beta-alanina - Główną funkcją, jaką spełnia ten aminokwas, nie jest wcale zwiększenie objętości komórek mięśniowych, lecz wzrost poziomu karnozyny w mięśniach. Efekt? Zarówno przy wysiłkach tlenowych, jak i beztlenowych, znacząco zostaje spowolniony proces zakwaszania mięśni szkieletowych. W praktyce przekłada się to na cięższe, intensywniejsze i bardziej efektywne treningi. Rośnie zarówno wytrzymałość, jak również moc mięśniowa.

  Bezwodna kofeina - stymulant centralnego układu nerwowego, który promuje produkcję adrenaliny, hormonu, który sprawia, że czujesz się lepiej oraz zwiększa wydajność. Kofeina jest w stanie zwiększyć siłę i wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego.

  Tauryna stymuluje funkcje organizmu, a zwłaszcza prace mózgu. Pomaga zwalczyć zmęczenie, poprawiają koordynację ruchów i koncentrację oraz pomaga chronić mięśnie przed uszkodzeniami spowodowanymi intensywnym treningiem.

  Rauwolfia Vomitoria Extract (Alpha Yohimbine Rootbark) - Wykazuje właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne, przeciwbólowe, wspierające gospodarkę węglowodanowo-insulinową, przeciwdziałające procesom nowotworzenia oraz poprawiające kondycję psychiczną. Wysoka standaryzacja ekstraktu na rauwolscine, inaczej alfa johimbinę lub izojohimbinę, skupia działanie produktu na układzie nerwowym oraz utracie zbędnej masy ciała. Ingerując w pracę układu cholinergicznego, podnosi stężenie adrenaliny, pobudzając ustrój do działania oraz intensyfikując proces lipolizy. Nasilając utlenianie kwasów tłuszczowych w mitochondriach. Promuje spalanie uprzednio zgromadzonej tkanki tłuszczowej w rejonach ciała bogatych w receptory α2-adrenergiczne, głównie dolnej części brzucha oraz na biodrach.

  Johimbina chlorowodorek - jest farmakologiczną postacią alkaloidu johimbiny. Jako jedyna substancja spalającą zbędny tłuszcz wykazuje zdolność do modelowania sylwetki w konkretnych miejscach. Johimbina świetnie nadaje się do spalania tzw. "uporczywego tłuszczu" jak brzuch (oponka), uda, czy pośladki. Najważniejszymi efektami stosowania Johimbiny HCL jest precyzyjne odtłuszczenie sylwetki w miejscach, skąd pozbycie się go jest szczególnie trudne z uwagi na słabe ukrwienie. 

  Ephedra Nevadensis Extract - stymuluje układ nerwowy i poprawia funkcję receptorów beta-adrenergicznych, uwalniając kwasy tłuszczowe, co prowadzi do zwiększonej lipolizy i uwolnienia energii, a także do zwiększenia produkcji ciepła.

  Dawkowanie:

  1 porcja 30 minut przed aktywnością fizyczną

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

139,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty