TOTAL FREAK Ass Kick Triple Shot 78ml

TOTAL FREAK Ass Kick Triple Shot 78ml
  • 13200MG SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH W JEDNYM SHOCIE!
   ( 4400MG NA PORCJĘ )
  • BEZ DODATKU CUKRU!
  • MOC 8 ENERGETYKÓW!
  • NAJWYŻSZY POZIOM ENERGII
  • AŻ 600MG KOFEINY W JEDNYM SHOT'CIE   Brakuje Ci kopa w d***?
   TOTAL FREAK Ass Kick rozwiąże Twój problem!
   TOTAL FREAK Ass Kick został stworzony, aby aktywować niesamowity poziom energii, który pomoże Ci osiągnąć najwyższe cele na treningu.

   Moc 8 energetyków bez dodatku cukru! Ass Kick to mocno skoncentrowana forma shot'a przedtreningowego, który zawiera aż 7 staranie dobranych składników aktywnych takich jak: beta-alanina, tauryna, kreatyna HCL, witamina C, kofeina, AAKG i jabłczan l-cytruliny, które pozwalają trenować dłużej i ciężej. Ass Kick to niesamowita pompa, doskonale poprawia skupienie i wytrzymałość, czego nie dadzą Ci inne shoty na rynku.

   Sięgnij po potężne uderzenie energii, sięgnij po
   TOTAL FREAK Ass Kick! 7 starannie wyselekcjonowanych, działających kompleksowo składników aktywnych przedtreningówki Total Freak Ass Kick:


   Beta – Alanina

   Związek aktywnie uczestniczący w stwarzaniu idealnych warunków dla przyspieszonych przyrostów beztłuszczowej masy ciała oraz siły! Doprowadza do zwiększenia produkcji karnozyny w organizmie, co sprzyja odkwaszeniu mięśnie, a do tego opóźnisz wystąpienie zmęczenia, jednocześnie minimalizując jego ewentualne skutki. Efekt? Podniesiona wytrzymałość! Możesz ćwiczyć bardziej intensywnie i / lub dłużej, przez co Twoje mięśnie otrzymają znacznie mocniejszy bodziec do rozwoju!


   Tauryna

   Składnik jednocześnie poprawiający czujność, koncentrację i zmniejszający zmęczenie! Działa nie tylko na płaszczyźnie fizycznej, ale też umysłowej (poprawi Twoje funkcje umysłowe). Ponadto, intensyfikuje i przedłuża Twoją pompę mięśniową, dzięki stymulacji reakcji śródbłonka, w efekcie czego dochodzi do podniesienia produkcji NO. Aktywnie wpływa na odpowiednią pracę trzustki i jednocześnie jest powiązana z działaniem insuliny, zwiększając wrażliwość komórek mięśniowych na ów hormon anaboliczny! Efekt? Bardziej wydajne i skuteczne treningi!


   Witamina C

   To jeden z tych składników, które cechują się niezwykle wszechstronnym i wielopłaszczyznowym działaniem. Z uwagi na jej właściwości nie może jej zabraknąć w najlepszych suplementach! Bez jej obecności nie może zajść optymalna ochrona stawów. Dodatkowo, sprzyja utrzymaniu kondycji zdrowotnej i zabezpiecza przed infekcjami mogącymi wykluczyć Cię z treningów na długi czas! Charakteryzuje się silnymi właściwościami antyoksydacyjnymi, zwalczając agresywne wolne rodniki uszkadzające Twoje komórki oraz tkanki, jednocześnie ograniczając efekty treningowe! Dodatek witaminy C podnosi odporność i usprawnia funkcjonowanie Twojego układu immunologicznego, który to ma ogromny wpływ na osiąganie wyników sportowych oraz realizację celów treningowych!


   AAKG

   Bardzo stabilna i efektywna forma aminokwasu argininy, która doprowadzi do podwyższenia produkcji tlenku azotu. Dzięki temu Twoje naczynia krwionośne ulegną rozszerzeniu, co de facto umożliwi swobodniejszy transport składników odżywczych w ich wnętrzu. To właśnie dzięki AKG jesteś w stanie dostarczyć jeszcze więcej anabolicznych i regeneracyjnych elementów do swoich mięśni, a także krwi wraz z tlenem. Bardziej natlenowane i ukrwione mięśnie, to większe i silniejsze mięśnie! Jeśli chcesz doświadczyć mocnej i utrzymującej się pompy mięśniowej, to znakomicie komponuje się np. z cytruliną i tauryną.


   Jabłczan L-cytruliny

   Stabilna chemicznie i dobrze przyswajalna forma aminokwasu cytruliny, który to bierze czynny udział w wytwarzaniu tlenku azotu (NO), odpowiedzialnego za zjawisko pompy mięśniowej. Jednocześnie stymuluje jego produkcję, zwiększając tym samym jego poziom. Oczywiście przyczynia się to również do zwiększenia możliwości magazynowania energii, dzięki czemu odczujesz większą moc, a ogromne możliwości otworzą się przed Tobą nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. Dodatkowa moc płynie też z jej właściwości oraz wpływu na wytwórstwo fosfokreatyny – podnosi tempo jej produkcji. Wykazuje tez właściwości antykataboliczne, zabezpieczając ciężko wypracowane mięśnie przed degradacją.


   Kofeina

   Najpopularniejszy i jeden z najsilniejszych, legalnych neurostymulantów, którego nie może zabraknąć w przedtreningówce osób żyjących bardziej intensywnie niż zwykli ludzie. Pobudza układ nerwowy do działania, jednocześnie podnosząc nie tylko możliwości oraz wyniki fizyczne, ale również funkcje umysłowe. Doznasz skoku koncentracji i skupienia na wykonywanych ćwiczeniach. Nastroisz się odpowiednio do ciężkiego wysiłku, a jednocześnie zmniejszysz oraz opóźnisz zmęczenie. To właśnie ona w dużej mierze odpowiada za dodatkowy zastrzyk energii. Ponadto, przyspiesza tempo przemiany materii, stwarzając dobre warunki rozwojowe do pracy nad sylwetką, jednocześnie wpływając na zmniejszenie magazynowania tkanki tłuszczowej.


   Kreatyna HCL

   Chlorowodorek kreatyny (creatine hydrochloride) jest w zasadzie bardzo stabilną i efektywną formą tego związku. W takiej postaci cechuje się znakomitą rozpuszczalnością w wodzie, a także przyswajalnością i wchłanianiem. Bezpieczna dla organizmu, a przede wszystkim dla układu pokarmowego – nie powoduje podrażnień przewodu pokarmowego, przez co mogą ją stosować nawet osoby wyjątkowo wrażliwe! Kreatyna HCL to połączenie przyswajalności, bezpieczeństwa stosowania i najwyższego wymiaru efektów suplementacji! Wykazuje bardzo silne działanie anaboliczne i do tego przyspieszając przyrosty beztłuszczowej masy ciała nie doprowadza do wiązania wody pod skórą! Czysta, dobrej jakości masa mięśniowa, a wraz z nią poprawa możliwości wysiłkowych – siła i wytrzymałość! Chroni przed katabolizmem i usprawnia przemiany energetyczne.
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

7,50  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty