UnderGround Labs SAVAGE165g

UnderGround Labs SAVAGE165g
 • Savage UnderGround Labs to pre workout dla prawdziwych brutali, którzy na treningu chcą skupić się tylko na żelastwie. Napakowany substancjamim neootropowymi sprawia, że nic nie jest wstanie wybić cie z rytmu pracy. Choline Bitrate, L-Dopa, L-Theanine oraz Hordenine HCI gwarantują najwyższy poziom skupienia, bez zbędnego efekty wystrzelenia, kołatania serca oraz drżenia rąk. Produkt skierowany do osób skupionych na jednym celu- dać z siebie wszystko i wrócić z treningu z pełną satysfakcją !!

   

  W skład produktu wchodzą miedzy innymi:

   

  Caffeine Anhydrous - jest substancją o wielokierunkowym działaniu. Pobudza ośrodkowy układ nerwowy oraz ośrodki wegetatywne: oddechowy, naczynioruchowy i nerwu błędnego. Przejawia także znakomite działanie termogenne – przekształca kalorie w ciepło podnosząc znacznie tempo przemiany materii. Pobudza równomiernie korę mózgową, co oznacza zwiększenie sprawności myślenia oraz przeciwdziałanie zmęczeniu. Savage zawiera aż 375mg kofeiny na porcję !

   

  Citrulline Malate - farmaceutycznej czystości jabłczan cytruliny. Badania naukowe dowiodły iż poprawia wydajność mięśni, ponieważ zwiększa poziom energi podczas wysiłku tlenowego oraz opóźnia zmęczenie. Uczestniczy w syntezie tlenku azotu (NO) i fosfokreatyny oraz tlenowym metaboliźmie glukozy, tym samym zwiększając pobieranie tlenu, glukozy, aminokwasów oraz kreatyny i produkcję energii poprzez komórki mięśniowe. Jabłczan cytruliny jest o wiele skuteczniejszą formą niż wysokie dawki argininy, gdyż jest jej prekursorem. W tej samej dawce co arginina jest bardziej efektywny w zwiększaniu jej ilości w organiźmie niż sama arginina. Citrulline malate poprawia ukrwienie mięśni, rozszerza naczynia krwionośnie, a poprzez to przyspiesza dostarczanie substancji odżywczych do mięśni.

   

  Choline Bitartrate - suplement diety stworzony z myślą o osobach wymagających nieprzeciętnej sprawności umysłowej, świetnej pamięci oraz wysokiej koncentracji.

   

  Beta Phenylethylamine Hcl - W ludzkim mózgu powoduje uwalnianie się noradrenaliny i dopaminy – dwóch bardzo sianych neuroprzekaźników związanych  z czujnością i uwagą. W ludzkim mózgu powoduje uwalnianie się noradrenaliny i dopaminy – dwóch bardzo sianych neuroprzekaźników związanych  z czujnością i uwagą. Odgrywa istotną rolę przy procesach myślowych takich jak zapamiętywanie, uczenie się, przypominanie, koncetracji. Wielu użytkowników zauważyło też poprawę zdolności uczenia się i wyższą koncentrację, a także większe skupienie. U niektórych osób odnotowano polepszoną percepcję zmysłową – szczególnie w obszarze słuchu i wzroku. Uwolnienie tak potężnych substancji w połączeniu z wysokim ciśnieniem krwi oraz wysokim poziomem glukozy powoduje również przyspieszenie metabolizmu. Może prowadzić do przyspieszonego spalania tłuszczu w organizmie.

   

  L-Dopa - to ważny neuroprzekaźnik, który stymuluje produkcję hormonu wzrostu, zwiększa poziom dopaminy w mózgu, hamuje wydzielanie prolaktyny a także pozytywnie wpływa na poziom testosteronu.

   

  Hordenina Hcl - Wykazuje działanie stymulujące. W Savage połączona z kofeina i synefryną daje efekt synergiczny. Dodaje siły oraz energii.

  Dawkowanie:

  1 porcja 30 minut przed treningiem

   obrazek

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

139,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0.4 kg

Czas realizacji: wysyłka w ciągu 24h

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty