Brawn O-BOL + LGD + MK Zestaw !!

Brawn O-BOL + LGD + MK Zestaw !!
 • O-bol jest w stanie zapewnić stałe i stabilne przyrosty masy i siły mięśni w relatywnie krótkim czasie. Dzięki niej możemy pozbyć się uciążliwych kontuzji, wzmocnić swoje stawy, ścięgna i ogólnie cały aparat ruchu w całkowicie bezpieczny sposób. O-bol nie hamuje własnej produkcji testosteronu więc nie wymaga produktów typu PCT. Jest to sarm chętnie wybierany również przez kobiety.

   

   

  SKŁADNIKI AKTYWNE     O-bol            

  Porcja jednorazowa     1 kapsułka           

  Ilość porcji w opakowaniu     90          

  Opakowanie     90 kapsułek            

  Zawartość     w 1 porcji (1 kapsułka)     zaw:     

        (2S)-3-(4-cyanophenoxy)-N-[4-cyano-3-(trifluoromethyl)phenyl]-2-hydroxy-2-methylpropanamide     10 mg     

   

  Zalecane Dzienne Dawkowanie:

  Ostaryna ma czas półtrwania 23,8h . Nadaje się więc idealnie do zażywania raz dziennie, najlepiej rano na czczo w dawce 2-4 tab. w zależności od zaawansowania i celu stosowania.

  Lub 0,25mg/ kgmc. Takie dawki również nie zablokują nam wydzielania własnego testosteronu.

   

   

  BRAWN NUTRITION SARM: LGD 60caps SARM LGD to skuteczny, selektywny modulator receptora androgenu nie posiadający jednak budowy steroidowej. Działa na zasadzie przyłączania się do receptora androgenowego co w konsekwencji przekłada się na zwiększone procesy anaboliczne w mięśniach szkieletowych, prowadzących do wzrostu masy ciała. Jest to prawdopodobnie najsilniejszy legalny anabolik na rynku, odkryty na drodze medycznej, gdzie był wykorzystywany w leczeniu zaniku mięśni w walce z różnego rodzaju chorobami. Mimo stosunkowo niskiej popularności badania kliniczne potwierdzają jego skuteczność już w stosunkowo niskiej dawce, co pozwala zminimalizować jakiekolwiek skutki uboczne produktu. Ponadto wyniki badań okazały się wręcz zdumiewające, gdyż SARM LGD okazał się skuteczniejszy od popularnej i cenionej w świecie suplementacji ostaryny, która jest uważana za naturalną alternatywę dla sterydów. Pierwsze próby pokazują olbrzymi potencjał tego środka, który z pewnością ma szansę zdobyć znacznie większe uznanie i popularność wśród stosujących. SARM LGD przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą przenieść swoją suplementację na najwyższy stopień zaawansowania, a także dla tych którzy próbowali już wszystkiego na rynku i szukają najsilniejszych dostępnych na rynku suplementów. Produkt ten może znaleźć również uznanie u wszystkich fanów wspomagania, jako alternatywa oraz odskocznia od innych środków. Nie jest to suplement polecany dla początkujących, kobiet oraz osób poniżej 18 roku życia. Skład:Porcja: 1 kaps           Ilość porcji w opakowaniu: 60                      Składniki (w porcji):           4-((R)-2-((R)-2,2,2-trifluoro-1-hydroxyethyl)pyrrolidin-1-yl)-2-trifluoroMethyl)benzonitrile     4 mg     Zalecane Dzienne Dawkowanie:1-2 kapsułki dziennie (nie przekraczać 3 kapsułek dziennie)

   

   

  SARM MK 677 jest niepeptydowym, długo działającym, doustnym preparatem, stosowanym jako alternatywa dla iniekcyjnego hormonu wzrostu, którego naśladuje. Zawarty w składzie ibutamoren ma wpływ na podwyższenie poziomu GH-RH (somatoliberyna), hormonu wydzielanego przez podwzgórze – stymuluje przysadkę mózgową do produkcji hormonu wzrostu. Nie wpływa na poziom kortyzolu, ani na ilość prolaktyny. Ibutamoren był wielokrotnie przebadany, dlatego istnieje mnóstwo potwierdzeń na jego bezpieczeństwo.

   

   

  Brawn Nutrition SARM MK 677:

   

  - zwiększa stężenie somatotropiny i IGF-1

  - poniżenie poziomu kortyzolu

  - doustna alternatywa dla hormonu wzrostu

  - ułatwia rozbudowę mięśni

  - wspomaga regenerację organizmu

  - wspomaga utratę zbędnej tkanki tłuszczowej

    

  ZALECANE DAWKOWANIE

   

  Jedna kapsułka raz dziennie przez okres 6-8 tygodni.

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

460,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.5 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty