Brawn Sarm O-BOL Ostaryna 90 kaps

Brawn Sarm O-BOL Ostaryna 90 kaps
  • Brawn O-Bol - jest w stanie zapewnić stałe i stabilne przyrosty masy i siły mięśni w relatywnie krótkim czasie. dzięki niej możemy pozbyć się uciążliwych kontuzji, wzmocnić swoje stawy, ścięgna i ogólnie cały aparat ruchu w całkowicie bezpieczny sposób.


    Brawn ostarine jest selektywnym modulatorem receptora androgenowego. Sarm jest dokładnie związkiem, który można określić jako nie steryd anaboliczny, który ma zdolność do stymulowania receptora androgenowego (podobnie jak sterydy anaboliczne). o-bol jest wysoce przyswajalnym agonistą receptorów androgenowych, który okazał się mieć działanie anaboliczne w mięśniach i tkance kostnej.

    ostaryna oprócz zdolności do budowania czystej masy mięśniowej zwiększa również siłę i wytrzymałość ścięgien i stawów ,na skutek zwiększenia syntezy kolagenu. następuje zwiększenie gęstość kości dzięki aktywowaniu receptorów androgenowych. dawki 12-15mg wystarczają aby osiągnąć wyżej wymienione efekty. efekt uśmierzania bólu w stawach i zwiększenia ich ruchomości występuje już po 7-10 dniach stosowania środka. taka dawka wydaje się być efektywna w leczeniu kontuzji, złamań, nadwyrężeń. dzięki zwiększonej syntezie kolagenu odnotowuje się też poprawę elastyczności skóry. po tygodniu można zauważyć jej młodszy wygląd.

    obrazek

  • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

124,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty