BRAWN SARM RAD 90 kaps 100% ORG DYSTR WYS 24H

BRAWN SARM RAD 90 kaps 100% ORG DYSTR WYS 24H
 • Brawn Sarm RAD - jest to wysoko anabolicznie związek który należy do grupy środków SARM, w swoim składzie nie posiada budowy steroidowej przez co nie występują skutki uboczne.

  Brawn Sarm RAD - to najbardziej zaskakująca substancja na rynku suplementacji, o największym potencjale. Wnikliwe testy wykazały, iż właściwości anaboliczne produktu są w stanie przewyższyć nawet działanie syntetycznego testosteronu, który uznany jest za najbardziej anaboliczny środek dopingujący, natomiast RAD nie wywołuje skutków ubocznych, które zauważalne są przy testosteronie m.in negatywny wpływ na prostatę czy inne narządy wewnętrze. Sarm RAD nie jest także gromadzony w organizmie w formie DHT, co nie wpływa na ryzyko wypadania włosów.

  BRAWN SARM: RAD ma także zastosowanie wśród sportowców nie tylko tych sylwetkowych, lecz również dla których istotnymi aspektami jest siła mięśni, wytrzymałość, a także poprawa ogólnej wydolności organizmu. Sarm RAD to idealny dodatek do ciężkich etapów treningowych pozwalający na stałą progresję oraz optymalną, niczym nie zakłóconą regenerację organizmu.

  Sposób używania:

  Nie ustalono optymalnych dawek dla brawn sarm rad. wydaje się, że bezpiecznym a jednocześnie odpowiednio efektywną dawką jest około 8 mg/dzień przez okres 6-8 tygodni.


  PRODUKT ORYGNIALNY, Z USA, HOLOGRAM NA OPAKOWANIU!


  obrazek

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

149,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty