Brawn Sarm RAD + Sarm GW ZESTAW

 Brawn Sarm RAD + Sarm GW ZESTAW
 • Brawn Sarm RAD - jest to wysoko anabolicznie związek który należy do grupy środków SARM, w swoim składzie nie posiada budowy steroidowej przez co nie występują skutki uboczne. 

  Brawn Sarm RAD - to najbardziej zaskakująca substancja na rynku suplementacji, o największym potencjale. Wnikliwe testy wykazały, iż właściwości anaboliczne produktu są w stanie przewyższyć nawet działanie syntetycznego testosteronu, który uznany jest za najbardziej anaboliczny środek dopingujący, natomiast RAD nie wywołuje skutków ubocznych, które zauważalne są przy testosteronie m.in negatywny wpływ na prostatę czy inne narządy wewnętrze. Sarm RAD nie jest także gromadzony w organizmie w formie DHT, co nie wpływa na ryzyko wypadania włosów. 

  BRAWN SARM: RAD ma także zastosowanie wśród sportowców nie tylko tych sylwetkowych, lecz również dla których istotnymi aspektami jest siła mięśni, wytrzymałość, a także poprawa ogólnej wydolności organizmu. Sarm RAD to idealny dodatek do ciężkich etapów treningowych pozwalający na stałą progresję oraz optymalną, niczym nie zakłóconą regenerację organizmu.

  Sposób używania:

  Nie ustalono optymalnych dawek dla brawn sarm rad. wydaje się, że bezpiecznym a jednocześnie odpowiednio efektywną dawką jest około 8 mg/dzień przez okres 6-8 tygodni.


  PRODUKT ORYGNIALNY, Z USA, HOLOGRAM NA OPAKOWANIU!

   

  Brawn SARM GW jest przeznaczony tylko dla zaawansowanych sportowców, których nie interesują wątpliwej jakości suplementy nie wykazujące realnego działania. To najwyżej jakości suplement dostępny na rynku, o wyjątkowych właściwościach prowadzących do drastycznej poprawy sylwetki.


  Brawn SARM GW swoją skuteczność zawdzięcza wyjątkowo szerokim i wielokierunkowym mechanizmom działania. Jest on między innymi modulatorem PPAR-Beta, aktywuje kinazę białkową oraz usprawnia absorpcję glukozy przez mięśnie szkieletowe, czym bezpośrednio przyczynia się do wykorzystywania tłuszczów jako źródła energii. SARM GW 510516 zwiększa wrażliwość komórek mięśniowych na działanie insuliny, przez co osiągamy pełną sylwetkę, ubite, twarde mięśnie ze świetną definicją, jednocześnie cały czas obniżając poziom tłuszczu w organiźmie. Prowadzi to do skutecznej rekompozycji składu ciała oraz błyskawicznych efektów wizualnych. Istotnym aspektem jest także fakt, że dzięki zwiększonemu zużyciu tkanki tłuczowej, białka z których zbudowane są mięśnie pozostają w stanie nienaruszonym, dlatego też katabolizm praktycznie nie występuje.

   

  Produkt Brawn SARM-GW jest również przeznaczony dla wyczynowych sportowców dyscyplin o charakterze wytrzymałościowym, ze względu na znaczący wpływ na ten aspekt. Podnosi poziom tego parametru znacznie skuteczniej i bardziej długotrwale niż najczęśniej stosowane w tym kierunku suplementy takie jak róznego rodzaju formy argininy czy cytruliny. Ułatwia także kontrolę masy ciała w okresach przed startowych.

  Rola tego SARMu jest jednak o wiele bardziej szeroka i złożona niż tylko umożliwienia osiągnięcia wymarzonej sylweki, pomaga nam także ją utrzymać, ze względu na swój olbrzymi potencjał blokujący syntezę kwasów tłuszczowych. Podnosi on poziom tolerancji glukozy, dlatego przeprowadzone badania sugerują że działa ochronnie przeciwko otyłości.

  Jeśli szukasz czegoś co pomoże Ci zrzucić kilka kilogramów lub zwiększy nieco poziom energii to szukaj dalej, ponieważ ten produkt jest dla Ciebie za mocny. To radykalne rozwiązanie dla bezkompromisowych zawodników!

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

260,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty