focused nutrition SR-9099 90 KAPS

focused nutrition SR-9099 90 KAPS
 • SARM SR9009 jest środkiem bazującym na pobudzającym receptory REV-ERB mimetyku wysiłku fizycznego, który usprawniając zachodzące w organizmie procesy metaboliczne oraz nasilając wydatkowanie energetyczne, potęguje efektywność okresu redukcji. Jego zdolność do intensyfikacji przemian substratów energetycznych w energię pozwala na zwiększenie wydolności i wytrzymałości organizmu, a tym samym rozwój możliwości treningowych, szczególnie w sportach wytrzymałościowych. Za sprawą właściwości usprawniających regenerację ustroju, przy odpowiednim zastosowaniu produktu, korzyści z jego przyjmowania mogą odnieść także osoby trenujący sporty siłowe.

  Dodatkowo podnosząc liczbę mitochondriów, usprawniając przemiany związków energetycznych oraz obniżając poziom oporności na insulinę, poprawia wydolność wysiłkową, podnosi wytrzymałość oraz usprawnia po treningową regenerację organizmu.

  SR-9009 normuje poziom wielu wskaźników kondycji zdrowotnej, w tym: glukozy, insuliny, leptyny, cholesterolu ogółem oraz triglicerydów. Poprawiając profil metaboliczny istotnie wspiera utrzymanie dobrej kondycji zdrowotnej, szczególnie układu sercowo-naczyniowego oraz narządów i innych części ustroju zaangażowanych w gospodarkę insulinowo-węglowodanową.

  Lek został opracowany przez profesora Thomasa Burris, który stwierdził, że jest zdolny do zmniejszenia otyłości u kulturystów. SR9009, który jest łatwy do dawkowania doustnego związku może zwiększyć poziom aktywności metabolicznej w mięśniach szkieletowych ludzi. Badani sportowcy stali się chudsi, zbudowali większe mięśnie i mieli 50% większe spalanie kalorii podczas treningów aerobowych.

  SR9009 wiąże rev erbα (jeden z naturalnych cząsteczek ciała), który ma wpływ na metabolizm lipidów i glukozy w wątrobie, tworzenie komórek tłuszczowych magazynowania i reakcję makrofagów (komórek eliminujących ginących lub martwe komórki), podczas zapalenia.

  ŚRODEK TEN JEST PRZEŁOMOWYM ODKRYCIEM W USA STOSOWANY U WIELU OTYŁYCH AMERYKANÓW

  Dawkowanie:

  2 kapsułki dziennie.

   
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

199,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty