PRO NUTRITION RAD-140 60caps TESTOSTERON SARM

PRO NUTRITION RAD-140 60caps TESTOSTERON SARM
 • PRO NUTRITION RAD-140 60caps

   

  Pro nutrition RAD-140 to najmocniejszy tego typu produkt na rynku. Rad-140 ma podobne działanie do testosteronu, jednak nie będzie wpływał negatywnie na organizm, tak, jak preparaty sterydowe. Z tego powodu, można go stosować, jako alternatywę dla testosteronu. Wykazano, że ma on podobny wpływ na rozwój mięśni, jak duże dawki testosteronu. Ponadto, ten preparat wykazuje silniejsze działanie anaboliczne od testosteronu i wpływa korzystnie na regenerację organizmu.

   

  RAD 140 to obecnie najbardziej zdumiewająca substancja w świecie suplementacji, o największym potencjale. Pierwsze testy wykazały iż właściwości anaboliczne produktu są w stanie przewyższyć nawet działanie syntetycznego testosteronu, który uznany jest za najbardziej anaboliczny środek dopingujący. Co jednak najistotniejsze RAD nie wywołuje skutków ubocznych, które przypisywane są do testosteronu, takie jak negatywny wpływ na prostatę czy inne narządy wewnętrze. Nie jest także gromadzony w organizmie w formie DHT, co ogranicza między innymi ryzyko wypadania włosów.

  Bardzo częstym niechcianym skutkiem stosowania dopingu jest wysoka aktywność aromatazy, co przekłada się na bardzo wysoki poziom estradiolu w organizmie. W konsekwencji może prowadzić to do ginekomastii, zatrzymania nadmiernej ilości wody podskórnej czy utraceniu definicji mięśni. RAD 140 nie podnosi w żaden sposób poziomu tego hormonu, jak również nie ma toksycznego wpływu na wątrobę. Już dawki 4 mg  Sarm RAD dziennie okazały się prowadzić do zwiększonych procesów anabolicznych w ciele, ponad to pozwalając uzyskać lepszą gęstość oraz jakość umięśnienia.

   

  RAD ma również swoje zastosowanie wśród sportowców nie tylko sylwetkowych, lecz również tych dla których istotnymi aspektami jest siła mięśni, ich wytrzymałość, a także poprawa ogólnej wydolności organizmu. Jest to idealny dodatek do ciężkich etapów treningowych pozwalający Ci na stałą progresję oraz optymalną, niczym nie zakłóconą regenerację organizmu.

   

  Pro Nutrition RAD-140:

  - nie konwertuje do dihydrotestosteronu,

  - wspomaga utratę tkanki tłuszczowej,

  - wspomaga rozbudowę i zachowanie mięśni,

  - wzmaga mineralizację kośćca,

  - ma działanie neuroprotekcyjne,

  - dobrze tolerowany przez organizm.

   

   

  SKŁADNIKI AKTYWNE RAD-140:  

       

  Porcja jednorazowa: 1 kapsułka           

  Ilość porcji w opakowaniu: 60        

  Opakowanie: 60 kapsułek

   

  Zawartość w 1 porcji (1 kapsułka):

  RAD-140 (Testolone) 10mg

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

179,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.5 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty