Zestaw Brawn SARM MK-677 i O-BOL fenomenalne efekty

Zestaw Brawn SARM MK-677 i O-BOL fenomenalne efekty
 • FENOMENALNY STAK I OPTYMALIZACJA HORMONALNA!
  • Nazwa produktu: BRAWN Nutrition Sarm MK
  • Waga: 30 kapsułek
  • WYSYŁKA NATYCHMIAST
  • JEDYNA ALTERNATYWA PH/SAA
  • SILNE DZIAŁANIE ANABOLICZNE
  • ZWIĘKSZA WYDZIELANIE HORMONU WZROSTU
  Tutaj dawaj nazwe produktu
   
   
   
  Brawn SARM MK to najskuteczniejszy środek dostępny na rynku. Jedyna alternatywa dla sterydów i prohormonów która w pełni dorównuje im skutecznością działania, nie powodując jednocześnie licznych skutków ubocznych.Poza szerokim działaniem anabolicznym wykazuje także bardzo duży potencjał poprawiającyjakość czy redukcję zbędnego tłuszczu.

  MK-677 to tak zwany Ibutamoren czyli niezwykle skuteczna substancja podawana doustnie, zwiększająca wydzielanie hormonu wzrostu. Badania potwierdziły że nie tylko zwiększa wydzielanie kilku hormonów, ale również powoduje ich trwały wzrost stężenia w osoczu, co tworzy idealna środowisko dla budowy mięśni i redukcji tłuszczu, nawet w tym samym czasie. Jako jedna z nielicznych substancji posiada potwierdzoną na ludziach skuteczność działania, zwiększenia masy mięśni oraz tkanki kostnej. Co najistotniejsze niema żadnego wpływu na poziom kortyzolu, przezco w żaden sposób nie promuje wzrostu katabolizmu mięśniowego.
   

  Brawn O-Bol - jest w stanie zapewnić stałe i stabilne przyrosty masy i siły mięśni w relatywnie krótkim czasie. dzięki niej możemy pozbyć się uciążliwych kontuzji, wzmocnić swoje stawy, ścięgna i ogólnie cały aparat ruchu w całkowicie bezpieczny sposób.


  Brawn ostarine jest selektywnym modulatorem receptora androgenowego. Sarm jest dokładnie związkiem, który można określić jako nie steryd anaboliczny, który ma zdolność do stymulowania receptora androgenowego (podobnie jak sterydy anaboliczne). o-bol jest wysoce przyswajalnym agonistą receptorów androgenowych, który okazał się mieć działanie anaboliczne w mięśniach i tkance kostnej. 

  ostaryna oprócz zdolności do budowania czystej masy mięśniowej zwiększa również siłę i wytrzymałość ścięgien i stawów ,na skutek zwiększenia syntezy kolagenu. następuje zwiększenie gęstość kości dzięki aktywowaniu receptorów androgenowych. dawki 12-15mg wystarczają aby osiągnąć wyżej wymienione efekty. efekt uśmierzania bólu w stawach i zwiększenia ich ruchomości występuje już po 7-10 dniach stosowania środka. taka dawka wydaje się być efektywna w leczeniu kontuzji, złamań, nadwyrężeń. dzięki zwiększonej syntezie kolagenu odnotowuje się też poprawę elastyczności skóry. po tygodniu można zauważyć jej młodszy wygląd.

  obrazek

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

325,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty