ACETYL L-CARNITINE 90 CAPS Mind Nutrition

ACETYL L-CARNITINE 90 CAPS Mind Nutrition
 • Acetyl L-Carnitine - to postać L-karnityny połączona z grupą acetylową jest silniejsza i skuteczniejsza od zwykłej L-karnityny, dzięki temu pokonuje barierę krew-mózg.

      Polepsza skupienie i koncentrację
      Poprawia procesy zapamiętywania
      Naturalnie podnosi poziom testosteronu
      Farmaceutyczna jakość
      Wysoka dawka w kapsułce

  Mind Nutrition Acetyl L-Carnitine ułatwia transport i metabolizm długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondrium dla procesu ich utlenienia i wyzwalania energii. ALC - Acetylo-L-Karnityna jest aminokwasem syntezowanym w wątrobie oraz w nerkach z lizyny i metioniny.

  ALC odgrywa bardzo ważną rolę w produkcji energii metabolicznej uzyskiwanej zarówno z kwasów tłuszczowych jak i innych substratów takich jak ciał ketonowych, pirogronianów czy aminokwasów. Acetyl l-karnityna poprzez zapewnienie organizmowi dodatkowych reszt acetylowych, pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, zwiększa poziom neuroprzekaźnika jakim jest acetylocholina.

  ALC jest znacznie bardziej dostępną (lepiej przyswajalną) dla organizmu  forma L-karnityny biorącą udział w szeregu procesach metabolicznych. Ma aktywny udział w przemianach tłuszczowych w naszym organiźmie. Co ważne, nasila udział tłuszczów w procesach energetycznych ustroju, oszczędzając tym samym inne substraty takie jak glikogen czy aminokwasy. ALC spełnia ponadto istotną rolę w transporcie spożytych kwasów tłuszczowych, tworzy z nimi kompleksy i wprowadza je w takie postaci do mitochondriów.

  Dawkowanie:

  2-4 kapsułki 30-60 minut przed aktywnością fizyczną lub umysłową.

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

79,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0.3 kg

Czas realizacji: wysyłka w ciągu 24h

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty