AMAROK FAT CUT 90 KAPS

AMAROK FAT CUT 90 KAPS
 • PERFECT FAT CUT to zaawansowany reduktor tłuszczu. Tak - reduktor - nie "spalacz".W przeciwieństwie do większości preparatów tego typu obecnych na rynku działanie PERFECT FAT CUT nie opiera się o sztucznie wywołana termogenezę, która choc skuteczna w efekcie osłabia organizm w dłuższym okresie czasu.PERFECT FAT CUT opiera się na całkowicie naturalnych i bezpiecznych składnikach, których odpowiednie połączenie gwarantuje przyspieszenie redukcji tkanki tłuszczowe.

  Tartrat L-karnityny - posiada fascynujące właściwości rekuperacyjne. U osób stosujących suplementację LCLT krążące markery uszkodzenia mięśni obniżyły się, rozpad substratów energetycznych zmniejszył się podczas i po ćwiczeniach, zmniejszył się również ból potreningowy.

  Ekstrakt z Yerba Mate - modulując ścieżki sygnałowe regulujące proces adipogenezy, hamuje różnicowanie preadipocytów, zmniejsza akumulację tłuszczu oraz stany zapalne występujące w obrębie tkanki tłuszczowej. Podnosi poziom zapotrzebowania energetycznego organizmu. Za sprawą zawartej w liściach mateiny posiada właściwości pobudzające.

  Ekstrakt z ziaren zielonej kawy – wykazuje działanie przeciwutleniające, kardioprotekcyjnie, neuroprotekcyjne i chemoprotekcyjnie. Występujące w zielonej kawie kwas chlorogenowy i kofeina biorą udział w regulacji metabolizmu glukozy i lipidów, sprzyjając procesowi odchudzania. Hamując działanie ?-amylazy i ?-glukozydazy, tłumi jelitową absorpcję glukozy, zmniejszając stężenie glukozy we krwi.

  Ketony malinowe – fenolowe związki, strukturalnie zbliżone do synefryny i kapsaicyny, zwiększając poziom adiponektyny potęgują przemianę glukozy i kwasów tłuszczowych, pośrednio zwiększając insulinowrażliwość.

  Afrykańskie Mango - znane jako Irvingia Gabonensis lub dzikie mango - nie pobudza, nie stymuluje, natomiast wspiera zdrowy poziom cukru i tłuszczów we krwi. Dodatkowo zmniejsza wchłanianie węglowodanów po posiłku i zapewnie uczucie sytości na dłużej niż zwykle.

  Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium) - wykazuje działanie przeciwutleniające, przeciwbakteryjne, poprawia parametry nerkowe. Standaryzacja ekstraktu pod kontem synefryny przenosi priorytet jego działania w kierunku wspomagania procesu odchudzania. Synefryna to protoalkaloid o właściwościach przeciwutleniających, lipolitycznych i termogenicznych, który swoje działanie wywiera przede wszystkim poprzez aktywowanie receptorów ß-3 adrenergicznych. Zwiększając fosforylację AMPK prowadzi do translokacji transportera glukozy GLUT4, poprzez co wspomaga transport glukozy przez błony i jej późniejsze spalanie. Hamując syntezę glukozy w wątrobie, obniża jej poziom w organizmie. Jako agonista NMU2R w centralnym układzie nerwowym, tłumi apetyt. Działanie odchudzające ekstraktu z gorzkiej pomarańczy wzmacniać mogą inne związki w które jest on zasobny. Neohesperydyna hamuje ekspresję genu desaturazy stearoilo-CoA 1 (SCD1) i syntazy kwasów tłuszczowych (FAS).

  DAWKOWANIE

  2 kapsułki przed śniadaniem i/lub obiadem

  Porcja 2 kapsułki
  Ilość porcji w 1 opakowaniu 45
  Tabela wartości odżywczych 1 (jednej) porcji
  L-Tyrozyna 500 mg
  L-Tartrat L-Karnityny 500 mg
  Ekstrakt Ostrokrzewu 330 mg
  Mango Afrykańskie 300 mg
  Ketony Malinowe 150 mg
  Ekstrakt Zielonej Herbaty 100 mg
  Ekstrakt Yerba-Mate 100 mg
  Ektrakt Zielonej Kawy 50 mg
  Żeń-Szeń 30 mg
  Ekstrakt czarnego pieprzu 6 mg
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

59,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.3 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty