Johimbina HCL + Amarok Energy YOHA KOFEINA SYNEFRYNA

Johimbina HCL + Amarok Energy YOHA KOFEINA SYNEFRYNA
 • Yohimbine HCL Palmas+ Amarok Perfect Energy to synergiczne połączenie najlepszej jakości johimbiny oraz najlepszej kofeiny (z synefryną!) na rynku.


  Zestaw zawiera:

  Yohimbine HCL Palmas 10mg 100 kaps.

  Amarok Perfect Energy 30 kaps.

  Dokładny skład poniżej.


  Kofeina wraz z johimbiną to najczęstszy termogenny zestaw likwidujący oporny tłuszczu o naukowym działaniu.

   

  Najsilniejsze obecnie legalne substancje aktywnie likwidujące oporny tłuszcz to  farmaceutycznej jakości kofeina i johimbina w postaci wyciągu lub ekstrakt z kory (o zawartości substancji czynnych od 1 % do 10 %) lub postaci Yohimbine HCl. Związki te ściśle ze sobą współpracują wykazując działanie synergistyczne, co daje wzajemne potęgujące działanie. Świat suplementów spalających tłuszcz załamał się po zakazie stosowania efedryny. Dla wielu do dnia dzisiejszego jest to sytuacja niezrozumiała bo popularna aspiryna wykorzystywana także w połaczeniu z czystą kofeiną do spalania tłuszczów zabija setki osób, a o efedrynie zrobiło się głośno gdy 2 osoby zastosowały dawke 10 krotnie większą od zaleceń producenta i dostało zawał serce. Warto zauważyć, że zastosowanie dawki 10 krotnie większej w przypadku kofeiny również może spowodować zawał, dlatego wszystko należy stosować według zaleceń producenta i nawet przy wysokim poziomie wytrenowania nigdy nie przekraczaj zalecanych porcji więcej niż o 50 – 150 % (po wcześniejszym sprawdzeniu indywidualnej tolerancji na dany produkt/substancje). Osobiście nigdy nie polecam i nie stosuje dawek większych niż zalecania producentów. Wolę poczekać na efekt końcowy dłużej ale zrobić to bezpieczniej. Wracając do zakazu sprzedaży efedryny i rynku suplementacji działania producentów był skierowane do poszukaniu działania substancji dających takie efekty jak efedryna ale dostępnych w powszechnej sprzedaży. Po wielu latach badań i setkach opracowań naukowców i ekspertów  zaczęto stosować nasz duet w celu osiągnięcia porównywalnych (choć nie ma co oszukiwać kilka razy słabszych) efektach. Kofeina i johimbina to substancje o zdecydowanie najpotężniejszej sile zwalczania zbędnego tłuszczu w powszechnej sprzedaży na świecie. Przez sportowców wyczynowych cenione są szczególnie za zdolność do optymalnego podnoszenia poziomu energii oraz potwierdzonego działania niszczenia resztek tłuszczu z okolic gdzie najtrudniej się go pozbyć – czyli u mężczyzn z brzucha a u kobiet pośladki, uda. 

  Połączenie farmaceutycznej jakości kofeiny i ekstraktu johimbiny zapewni:

  • Efekt optymalnego i długotrwałego pobudzenie bez efektu rozdrażnienia jak w przypadku spalaczy na bazie geranium (1,3 – dimethylamylaminie)
  • Subtelne stymulowanie w trakcie treningów aerobowego i siłowego co zwiększy efektywność wysiłku fizycznego
  • Naprawdę szybkie spalanie tłuszczu i rzeźbienie muskulatury w porównaniu do ogólnodostępnych spalaczy na rynku
  • Zapewni natychmiastowe uruchomienie procesów termogenezy i spalania tłuszczu w tym z najbardziej opornych  miejsc z okolic brzucha, ud, pośladków i klatki piersiowej
  • Nie powoduje wahań nastroju i nagłego spadku poziomu energii jak produkty innych firm

   

   

  Yohimbine  zwana potocznie  spalaczem uporczywego tłuszczu 


 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

110,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty