Lethal Supplements BLACK COBRA 60 CAPS

Lethal Supplements BLACK COBRA 60 CAPS
 • Lethal Supplements Black Cobra - bardzo intensywny spalacz tkanki tłuszczowej oparta na mieszance potężnych składników. Produkt oparty na 1,3-dimetilamilamin, który jest najbardziej skuteczny składnik do utraty wagi. Składnik ten jest również znany jako DMAA, ekstrakt geranium uzyskanych z korzeni. On jest naturalnym stymulantem, który zapewnia intensywną energię. Znany jest również ze swoich potężnych zdolnościach tłumienia apetytu.

  W skład Black Cobra wchodzą:

  Kofeina Bezwodna - Kofeina działa jako stymulant centralnego układu nerwowego, zapobiegając senność, znacznie zwiększając energię i przywracanie czujności. Kofeina działa również w celu uwolnienia rezerwy tłuszczu, które mają być stosowane jako energia, co jest ważne w synergii z innymi składnikami w black cobra.

  1,3-Dimethylamylamine - Składnik znany również jako DMAA pochodzi z ekstraktu korzenia pelargonii. Jest to naturalny środek pobudzający, który dostarcza energię niepodobny do niczego innego na rynku. Jest również słynny z silnego tłumienia apetytu. W przypadku osób będących na diecie, zmniejsza pragnienie na niezdrową żywności, słodkie i pikantne, co sprawia, że łatwiej jest utrzymać czystą dietę.

  Teobromina - teobromina jest stymulantem, który występuje naturalnie w kawie i czekoladzie, która działa w synergii z kofeiną i DMAA zwieksza termogenezę, tłumi apetyt oraz uwalniania tkankę tłuszczową.

  L-tyrozyna - aminokwas ten uczestniczy w powstawaniu neuroprzekaźników: noradrenaliny i dopaminy - przewodzących impulsy z układu nerwowego do mięśni i mózgu. Noradrenalina wywiera wpływ na samopoczucie i wydajność pamięciową mózgu. Dopamina w znacznym stopniu wpływa na popęd seksualny. Suplementacja tyrozyny hamuje także głód, więc warto zastosować tyrozynę podczas kuracji odchudzających. L-Tyrozyna jest również wykorzystywana przez trzustkę do wytwarzania tyroksyny – hormonu, który pobudza syntezę białek, wzrostu tępa metabolizmu, zwiększenie hormonu wzrostu, zmniejsza poziom cholesterolu we krwi, reguluje kondycję skóry, paznokci oraz włosów, wpływa na dobre samopoczucie.

  Ashgawandha - to zioło stosowane od wieków przez starożytnych Chińczyków. Jako adaptogen wpływa korzystnie na gospodarkę energetyczną organizmu. Przyczynia się do ochrony tkanek przed uszkodzeniami - działa jako przeciwutleniacz oraz wspiera budowanie tkanki mięśniowej. Wspomaga  w utrzymaniu witalności, dobrego samopoczucia oraz równowagi emocjonalnej a także w stanach obniżonej koncentracji, wyczerpania, zmęczenia i napięcia nerwowego. Dodatkowo wspiera procesy uczenia, zapamiętywania oraz utrzymanie w dobrej kondycji sprawności umysłowej u osób starszych.

  Deng Xin Cao - Jest to starożytne chińskie zioło stosowane, aby pomóc promować krążenie i oddawanie moczu. To powoduje zmniejszenie podskórnej wody w organizmie co szczególnie ważne jest dla kobiet gdyż skutecznie niweluje cellulit. Zwiększa również rozpad komórek tłuszczowych.

  Stearynian magnezu - Składnik ten zwiększa wchłanianie innych składników przez nasz organizm przez co działają synergicznie.

  Dawkowanie:

  1 kapsułka dwa razy dziennie.

   
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

129,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty