METABOLIC NUTRITION Synedrex 45 kaps

METABOLIC NUTRITION Synedrex 45 kaps
 • METABOLIC SYNEDREX

  Metabolic Nutrition Synedrex - jest najbardziej zaawansowanym spalaczem termogenicznym na rynku. opracowany z udziałem specjalistów przy użyciu najlepszych dostępnych składników. jedyny alternatywny spalacz dla kultowej meridii.


  Metabolic Nutrition Synedrex bez wątpliwości jest najskuteczniejszym środkiem hamującym łaknienie o silnym działaniu termogenicznym i zwiększający poziom energii na długie godziny. Synedrex to także pierwszy na świecie spalacz który oferuje 4 stopniową przemianę materii . Synedrex działa poprzez zajęcie się 4 obszarów , które mogą spowolnić tempo przemiany materii. To rewolucyjne odkrycie zmiania powolny metabolizm na zdrowy szybki metabolizm dawnych lat.

   

  Synedrex działa na podobnej zasadzie jak kultowa Sibutramina (lecz nie powoduje takich skutków ubocznych). Hamuje wychwyt zwrotny monoamin, przez co przyczynia się do nasilenia poposiłkowego uczucia sytości (pobudzenie ośrodka sytości i zahamowanie ośrodka głodu w podwzgórzu). Powoduje również wzrost termogenezy co łącznie z uczuciem sytości poposiłkowej prowadzi do redukcji masy ciała przez zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, szczególnie trzewnej.

   

  Synedrex działa wielopłaszczyznowo i dlatego jest tak niesamowicie skuteczny. To dzięki odpowiednio dobranym proporcjom składników działają one synergicznie wzmacniając efekt końcowy, zamiast blokować się wzajemnie jak to bywa w przypadku innych preparatów, które mają pozornie bardzo bogaty i urozmaicony skład ale nie są tak efektywne. Rezultatem ezkompromisowego podejścia firmy Metabolic Nutrition jest środek, którego główne składniki wywołują potężną termogenezę i drastycznie przyspieszaja efekty odchudzania.

  SPOSÓB UŻYCIA:

  Stosować 1 kapsułkę dziennie, najlepiej rano po przebudzeniu lub przed treningiem.

  Nazwa produktu:    Synedrex        
  Porcja:    1 kapsułka        
  Ilość porcji w opakowaniu:    45        
  Opakowanie:    45 kapsułek        
  Zawartość:    w 1 kapsułce    ilość:    % DZ
      Witamina B3    20 mg    100%
      Witamina B6    4,25 mg    212%
      Witamina B12    100 mcg    1666%
      Pikolinian chromu    175 mcg    146%

      SYNEDREX Proprietary Blend:
  Methylxanthine, Methylpentane Citrate, Sulbutiamine, Sandalwood Extract, Yohimbine Extract, Alpha Lipolic Acid, Poly-thyronine,

  obrazek

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

169,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty