Nature Pharm YOHIMBINE HCL 5mg 100 caps yohimbina

Nature Pharm YOHIMBINE HCL 5mg 100 caps yohimbina
 •  

  Nature Pharm to firma produkująca farmaceutycznej jakości produkty. Każdy partia przechodzi testy laboratoryjne co gwarantuje, że każdy produkt charakteryzuje się najwyższą jakością. Kontrola jakości prowadzona jest we wszystkich fazach procesu produkcyjnego, od materiałów wyjściowych i opakowań po badania gotowego produktu przed zwolnieniem go do obrotu jak również w czasie jego dystrybucji. Sprawne funkcjonowanie systemu kontroli jakości jest jednym z kluczowych elementów działalności firmy. Dział Kontroli Jakości pracuje w oparciu o światowe standardy GMP (Good Manufacture Practice) oraz normy Farmakopei Europejskiej, co zapewnia pełną kontrolę nad jakością produkowanych suplementów.

  Yohimbine HCL - jest substancją, która jest pomocna w walce z tzw. oporną tkanką tłuszczową, zlokalizowaną głównie w obrębie klatki piersiowej i dolnych rejonów pasa u mężczyzn oraz bioder, pośladków i ud u kobiet. Dzięki Yohimbine HCL można ułatwić spalanie tłuszczu, w szczególności w miejscach gdzie jest nagromadzony tzw. "uparty tłuszcz"

  Yohimbine HCL działa poprzez zablokowanie przeszkadzających w spalaniu tłuszczu receptorów typu α2 co może wyraźnie ułatwić odchudzanie i pomóc w wyrzeźbieniu opornych partii ciała. Warto pamiętać, że działanie johimbiny skutecznie niweluje insulina, tak więc przyjmowanie tego związku w okolicy posiłków zawierających węglowodany mija się z celem. Johimbina może być szczególnie skuteczna stosowana na czczo, przed wysiłkiem fizycznym.

  Yohimbine HCL stosuje się jako doskonały afrodyzjak. Pobudza ośrodek erekcji w rdzeniu kręgowym, powodując wzwód prącia oraz ośrodek ejakulacji, przyśpieszając i wzmagając wytrysk nasienia. Zażycie Johimbiny na 30-45 minut przed stosunkiem powoduje zwiększony napływ krwi do narządów płciowych, a co się z tym wiąże erekcję. U niektórych osób dodatkowo powoduje podniesienie nastroju, pojawienie się wesołości, wzrost libido oraz uwrażliwienie skóry na bodźce dotykowe, co wzmocniło odczuwanie doznań seksualnych.

  ZASTOSOWANIE:

  -utrata tkanki tłuszczowej szczególnie z takich rejonów jak brzuch, uda, pośladki 
  -wzrost libido 
  -zwiększenie wydolności, wzrost energii


  SKŁADNIKI AKTYWNE    Yohimbine         

  Porcja jednorazowa     1 kapsułka           
  Ilość porcji w opakowaniu    100          
  Opakowanie     100 kapsułek            
  Zawartość     w 1 porcji (1 kapsułka)     zaw:     
        Yohimbine hcl    5mg     

  Zalecane Dzienne Dawkowanie:

  1-2 kapsułka rano naczczo

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

89,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.5 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty