PERFORMAX OXYMAX XT OXY MAX XT ORYGINALNY

PERFORMAX OXYMAX XT OXY MAX XT ORYGINALNY
 • Opis produktu
   

  PerformaX   OXYMAX  XT   60 kaps 


  OxyMax XT jest następnym pokoleniem spalaczy tłuszczu. Ta potężna kombinacja składników atakuje  tłuszcz poprzez wiele ścieżek, dramatycznie zwiększając termogenezę, poprawiając jednocześnie nastrój i samopoczucie. OxyMax XT posiada unikatowy charakter działania, w przeciwieństwie do innych tłuszczowych spalaczy.

  Wyciąg z Eria Jarensis, B-fenyloetyloamina HCL:

  Wyciąg z Eria Jarensis został włączony do jego potężnych efektów zarówno w nastroju, jak i na ostrości. Uważa się, że efekt ten wynika z naturalnej zawartości fenyloetyloaminy. Ponadto, b-fenyloetyloamina HCL ma pozytywny wpływ na tłumienie apetytu i pragnień jedzenia, co sprawia, że utrata tłuszczu jest o wiele łatwiejsze!

  Selaginella Tamariscina (cała roślina) Wyciąg (20% Amentoflawonu):

  Amentoflawon jest ekscytującym nowym związkiem! Amentoflawon ma szeroki wachlarz korzyści, ale dla naszego celu istnieją dwa główne aspekty, które sprawiły, że Amentoflavone stanowi idealny dodatek do OxyMax. Amentoflawon jest inhibitorem PDE, który nie tylko powoduje rozszerzenie naczyń; To rzeczywiście może zwiększyć utratę tłuszczu poprzez jej wpływ na pozytywne skutki  cAMP. Ponadto wykazano, że hamuje FAS (synteza kwasów tłuszczowych), powodując utratę tłuszczu do 1-2 uderzenia!

   

  Hordenine HCL:

  Znany również jako N, N-dimetylotyramina, został dodany i zastosowany do stymulowania metabolizmu i zwiększenia utraty tkanki tłuszczowej. Jednakże zauważono, że Hordenina może być inhibitorem MAO, zwiększając tym samym pozytywne działanie innych związków występujących w OxyMax.

   

  95% Forksolin:

  Forskolin jest bardzo popularnym składnikiem ze względu na jego zdolność do zwiększania utraty tkanki tłuszczowej, jednocześnie zwiększając chudą masę ciała. Ten wyjątkowy efekt sprawił, że jest doskonałym uzupełnieniem formuły OxyMax. Podczas odchudzania bardzo ważne jest, aby utrzymać jak najwięcej chudej masy ciała,dlatego Forskolin został dodany to formułu Oxymax

  Higenina:

  Higenamina jest kolejnym bardzo skutecznym stymulatorem, który ma również bardzo pozytywny wpływ na utratę tkanki tłuszczowej. W badaniu z 2009 r. Wykazano, że Higenamina była agonistą receptora Beta-2 Adrenergic, co przyczynia się do zwiększenia utraty tkanki tłuszczowej i wywierania silnie synergistycznych efektów w stosunku do reszty preparatu OxyMax.

  Rauswocline:

     Rauwscoline pozwala na poprawę utraty tkanki tłuszczowej, ale także pomaga złagodzić typowe efekty uboczne związane z johimbiną.

  Caspicum Annuum:

  Wykazano, że Capsicum Annuum zwiększa termogenezę, pomaga kontrolować apetyt, a nawet może poprawić twoją sylwetkę. Ponadto, Capsicum ma działanie antyoksydacyjne i poprawia system immunologiczny, który jest rozregulowany podczas ciężkiej diety.

  95% Piperine:

  Piperin został dodany zwiększając w ten sposób działanie stymulujące OxyMax i utratę tłuszczu.


  1. Czy muszę dodać jakieś produkty do OxyMax XT, aby zwiększyć utratę tłuszczu?

   Nie, OxyMax XT zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć utratę tłuszczu! OxyMax XT zwiększy termogenezę, zwiększy wydatki kalorii, zmniejszy apetyt i zwiększy nastrój i skupienie!
  2. Jak długo można stosować OxyMax XT?

   Zalecamy stosowanie preparatu OxyMax XT w ciągu 8 tygodni.
  3. Ile kofeiny zawiera OxyMax XT?

   OxyMax XT zawiera taką samą ilość kofeiny jak dużą filiżankę kawy, około 200 mg na kapsułkę.

   

   obrazek
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

159,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0.5 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty