SCULPT GEL yohimbine spalacz w kremie liporedux

SCULPT GEL yohimbine spalacz w kremie liporedux
 • Sculpt jest miejscowym spalaczem tłuszczu w żelu, który skutecznie usuwa uporczywe złogi tłuszczu. Ma silną synergiczną kombinację związków co czyni go jednym z najbardziej skutecznych produktów dostępnych obecnie na rynku! Zawiera maksymalną ilość aromatu paprykowego, olejku cynamonowego, yohimbiny hcl oraz kofeiny, które są najskuteczniejszymi, aktywnymi substancjami redukującymi podskórną tkankę tłuszczową. Poza usuwaniem uporczywego tłuszczu pomaga błyskawicznie zwalczyć nieestetyczny cellulit, a także zwiększa jędrność tkanek przez co szybko i efektywnie poprawia sylwetkę.

   

  Główne składniki działające żelu:

  Yohimbine hcl (najskuteczniejsza forma)

  Octopamine hcl

  N- Acetyl- L- Carnitine hcl

  Capsaicin

  Caffeine hcl

   

  Głównym składnikiem spalającym tkankę tłuszczową jest Johimbina hcl. Yohimbine HCL jest farmakologiczną postacią alkaloidu johimbiny. Jako jedyna substancja spalającą zbędny tłuszcz wykazuje zdolność do modelowania sylwetki w konkretnych miejscach. Johimbina świetnie nadaje się do spalania tzw. "uporczywego tłuszczu" jak brzuch (oponka), uda, czy pośladki. Najważniejszymi efektami stosowania Johimbiny HCL jest precyzyjne odtłuszczenie sylwetki w miejscach, skąd pozbycie się go jest szczególnie trudne z uwagi na słabe ukrwienie. 

   

  Oktopamina zawarta w żelu na odchudzanie sculpt to związek wchodzący w interakcję z receptorami adrenergicznymi Beta-3. Są to te same receptory na które oddziaływują adrenalina i noradrenalina. Oktopamina działa antykatabolicznie, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, dodaje energii, uwrażliwia tkanki na działanie insuliny oraz przyspiesza metabolizm.

   

  Ketony pochodzące z owoców malin to organiczny związek chemiczny o wzorze C10H12O2, stosowany w przemyśle spożywczym głównie w aromatach spożywczych i w przemyśle perfumeryjnym w niektórych kompozycjach perfumeryjnych, występuje w owocach malin. Ostatnie badania dowodzą że ketony malin podwyższają lipolizę w organizmie człowieka , zapobiegając przyrostowi masy ciała w dietach wysokotłuszczowych.

   

  Kapsaicyna – związek organiczny występujący w owocach papryki chilii, łagodzący uczucie bólu oraz posiadający właściwości termogeniczne ujawniające się pod wpływem wzrostu temperatury w wyniku uwolnienia adrenaliny i noradrenaliny z rdzenia nadnerczy, przy równoczesnym wzroście tempa procesów metabolicznych i nasileniu spalania tłuszczu. Niewskazane jest używanie kapsaicyny z produktami zawierającymi kazeinę, która powoduje opóźnienie tempa przemian i może spowodować uczucie dyskomfortu w nadbrzuszu. W suplementacji sportowej kapsaicyna stosowana jest w połączeniu z kofeiną, polifenolami z zielonej herbaty w programach redukcji tkanki tłuszczowej i kontroli masy ciała. Stosowana również przez osoby odchudzające się o przeciętnej aktywności fizycznej.

   

  Kofeina działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe i daje im rozkazy autodestrukcji! Istnieje wiele badań, aby to potwierdzić. Jedno z nich stwierdziło, że po sześciu tygodniach, kobiety, które stosowane kremy kofeinowe straciły 1,2 cm więcej w obwodzie uda niż kobiety które ich nie stosowały.

   

  Wykonanie testu uczuleniowego
  Niewielką ilość preparatu wmasuj w skórę na przedramieniu i pozostaw do następnego dnia. Sprawdź reakcję skóry - lekkie zaczerwienie i 'palenie' jest objawem normalnym. Jeśli zaczerwienie nie zniknie po 24 h - preparatu nie należy stosować.

   

  Dawkowanie:

  1-2 pompki wetrzeć dwa razy dziennie na suchą skórę w porządany obszary ciała.

  aaobrazek

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

159,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0.2 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty