Zestaw STIMEREX HARDCORE+Nature Pharm YOHIMBINE HCL

Zestaw STIMEREX HARDCORE+Nature Pharm YOHIMBINE HCL
 • Nature Pharm to firma produkująca farmaceutycznej jakości produkty. Każdy partia przechodzi testy laboratoryjne co gwarantuje, że każdy produkt charakteryzuje się najwyższą jakością. Kontrola jakości prowadzona jest we wszystkich fazach procesu produkcyjnego, od materiałów wyjściowych i opakowań po badania gotowego produktu przed zwolnieniem go do obrotu jak również w czasie jego dystrybucji. Sprawne funkcjonowanie systemu kontroli jakości jest jednym z kluczowych elementów działalności firmy. Dział Kontroli Jakości pracuje w oparciu o światowe standardy GMP (Good Manufacture Practice) oraz normy Farmakopei Europejskiej, co zapewnia pełną kontrolę nad jakością produkowanych suplementów.

  Yohimbine HCL - jest substancją, która jest pomocna w walce z tzw. oporną tkanką tłuszczową, zlokalizowaną głównie w obrębie klatki piersiowej i dolnych rejonów pasa u mężczyzn oraz bioder, pośladków i ud u kobiet. Dzięki Yohimbine HCL można ułatwić spalanie tłuszczu, w szczególności w miejscach gdzie jest nagromadzony tzw. "uparty tłuszcz"

  Yohimbine HCL działa poprzez zablokowanie przeszkadzających w spalaniu tłuszczu receptorów typu α2 co może wyraźnie ułatwić odchudzanie i pomóc w wyrzeźbieniu opornych partii ciała. Warto pamiętać, że działanie johimbiny skutecznie niweluje insulina, tak więc przyjmowanie tego związku w okolicy posiłków zawierających węglowodany mija się z celem. Johimbina może być szczególnie skuteczna stosowana na czczo, przed wysiłkiem fizycznym.

  Yohimbine HCL stosuje się jako doskonały afrodyzjak. Pobudza ośrodek erekcji w rdzeniu kręgowym, powodując wzwód prącia oraz ośrodek ejakulacji, przyśpieszając i wzmagając wytrysk nasienia. Zażycie Johimbiny na 30-45 minut przed stosunkiem powoduje zwiększony napływ krwi do narządów płciowych, a co się z tym wiąże erekcję. U niektórych osób dodatkowo powoduje podniesienie nastroju, pojawienie się wesołości, wzrost libido oraz uwrażliwienie skóry na bodźce dotykowe, co wzmocniło odczuwanie doznań seksualnych.

  ZASTOSOWANIE:

  -utrata tkanki tłuszczowej szczególnie z takich rejonów jak brzuch, uda, pośladki 
  -wzrost libido 
  -zwiększenie wydolności, wzrost energii


  SKŁADNIKI AKTYWNE    Yohimbine         

  Porcja jednorazowa     1 kapsułka           
  Ilość porcji w opakowaniu    100          
  Opakowanie     100 kapsułek            
  Zawartość     w 1 porcji (1 kapsułka)     zaw:     
        Yohimbine hcl    5mg     

  Zalecane Dzienne Dawkowanie:

  1-2 kapsułka rano naczczo

   

  Stimerex Hardcore - to bezkonkurencyjny suplement w swojej kategorii, jest to nie tylko najsilniejszy produkowany obecnie spalacz tłuszczu, lecz także suplement nie ustępujący działaniem nieprodukowanych już kultowych spalaczy. Jedyny na rynku termogenik spełniający oczekiwania osób szukających najskuteczniejszego sposobu na poprawę swojej sylwetki.

  • Najsilniejszy produkowany obecnie spalacz tłuszczu w USA
  • Tylko farmakologicznej jakości składniki aktywne
  • Realna utrata zbędnego tłuszczu już po 1 opakowaniu
  • Długotrwałe działanie już po 1 tabletce
  • Maksymalny poziom energii i koncentracji przez wiele godzin
  • Poprawia samopoczucie oraz zwiększa ilość neuroprzekaźników
  • Usuwa tkankę tłuszczową brunatną oraz białą
  • Pomaga kontrolować apetyt oraz poziom wody podskórnej
  • Działanie już po kilkunastu minutach o spożycia


  Hi-Tech Stimerex Hardcore działa poprzez przekształcanie tkanki tłuszczowej w energie cieplną, przez co staje się ona paliwem dla organizmu. W odróżnieniu jednak od innych suplementów tej kategorii pozwala na zużycie jej o wiele więcej, co czyni go liderem wśród spalaczy tłuszczu. Co więcej zawiera największą mieszankę składników aktywnych, wszystkich o naukowych referencjach potwierdzających skuteczność.

  Zdecydowana większość spalaczy zawierających silne stymulanty nie spełnia w optymalny sposób swojej pierwotnej roli, ponieważ składniki pobudzające są w zbyt dużej objętości, przez co potencjał termogeniczny produktu jest znacząco zaniżony. Eksperci Hi-tech Pharmaceuticals osiągnęli jednak idealny kompromis pomiędzy potężnym poziomem energii a znakomitymi rezultatami redukcyjnymi.Dzieje się tak ze względu na idealnedobranie proporcji pomiędzy składnikami suplementu. Podczas gdy większość produktów jest przepełnionych kofeiną w Stimerex zastosowana została jej bardzo rozsądna ilość, która potęguje działanie innych silniejszych stymulantów, natomiast nie powoduje negatywnych efektów takich jak ból głowy czy nudności.

   

  Stimerex Hardcore działa poprzez przekształcanie tkanki tłuszczowej w energie cieplną, przez co staje się ona paliwem dla organizmu. w odróżnieniu jednak od innych suplementów tej kategorii pozwala na zużycie jej o wiele więcej, co czyni go liderem wśród spalaczy tłuszczu. co więcej zawiera największą mieszankę składników aktywnych.

   

  skład;

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

225,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

kg.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty