AMAROK ZMA 60K CYNK MAGNEZ GABA MELATONINA ENERGIA

AMAROK ZMA 60K CYNK MAGNEZ GABA MELATONINA ENERGIA
 •  

  AMAROK PERFECT ZMA 60 kaps

   

  ZMA to unikalne połączenie wysoce biodostępnych form Cynku, Magnezu i Witaminy B6, którego głównym zadaniem jest wspomaganie gospodarki hormonalnej naszego organizmu.

  Połączenie Cynku, Magnezu i Witaminy B6 wpływa korzystnie na regenerację powysiłkową oraz regulację poziomu hormonów anabolicznych organizmu.

  GABA - działa relaksująco, wspomaga regenerację i tworzenie masy mięśniowej, przyspiesza powrót do zdrowia. Zwiększa wytrzymałość i poprawia wydolność poprzez nasilenie procesów spalania tłuszczów w mitochondriach i uzyskiwania z nich energii.

  Melatonina to hormon produkowany przez szyszynkę - jest wytwarzana po zapadnięciu ciemności. i odgrywa ważną rolę w regulacji biologicznego rytmu okołodobowego (regulowania godzin snu i czuwania w ciągu doby). Wpływa na regulację głębokości snu, wpływa również korzystnie na system immunologiczny,umożliwiając walkę z chorobami i utrzymywanie młodzieńczego zdrowia i energii.

   

  Skład:

  W porcjiw 1 porcji (2kaps)% Zapotrzebowania
  (2000 kalorii)
  Witamina B6 10,50mg 750%
  Magnez 450mg  
  Cynk 30mg 57%
  Ekstrakt Tribulus Terrestris 750mg
  GABA (Kwas Gamma-Aminomas這wy) 50mg
  Melatonina 1mg
  † - Zapotrzebowanie nie zostało ustalone

   

  Składniki: Vitamin B6 (Pyridoxine), Magnesium Aspartate, Zinc Monomethionine, Zoinc Aspartate, Tribulus Terretris Dty Extract (80% saponins), GABA (Amionobutyric Acid), Melatonin, Coating Agent - Gelatin, MAgnesium Stearate - Anti Caking Agent.

   

  Dawkowanie:

  Raz dziennie przed snem

   

  Data przydatności do spożycia: minimum 6 miesięcy!
  (przeważnie rok, albo dłużej!)

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

42,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0.5 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty