OLIMP T-100 LTD EDITION - 120 KAPS.

OLIMP T-100 LTD EDITION - 120 KAPS.
 • T-100 LTD Edition 120 kaps Mega Caps®/Mega Capsules®


  Nadszedł czas na jeden z najmocniejszych boosterów testosteronu jaki do tej pory został skomponowany. Limitowana edycja doskonale znanego produktu T-100® właśnie ma premierę na rynku. T-100® LTD EDITION sygnowany logiem Olimp Sport Nutrition® rozpoczyna zupełnie nową epokę wieloskładnikowych produktów dedykowanych osobom, które chcą osiągnąć najbardziej optymalny profil hormonalny organizmu celem poprawy zdolności wysiłkowych i komfortu życia.

  T-100 LTD Edition - profesjonalny booster testosteronu
  - absolutnie innowacyjny
  - zwiększa ilości beztłuszczowej masy mięśniowej
  - przyspiesza regenerację powysiłkową
  - obniża poziom kortyzolu i stresu
  - zwiększa poziomu testosteronu
  - działa osłonowo na prostatę i inne organy wrażliwe na DHT
  - utrzymuje prawidłowy poziomu testosteronu we krwi
  - 1 opakowanie wystarcza na miesięczną suplementacje

  PRZETESTUJ GO, nadając zupełnie inny wymiar swoim treningom i codziennemu życiu.

  Mechanizm działania T-100® LTD EDITION opiera się nie tylko na samym zwiększaniu produkcji testosteronu, ale maksymalnym podniesieniu jego wolnej formy we krwi, poprzez równoczesne zmniejszanie konwersji do metabolitów o niepożądanym spektrum funkcjonowania. Bazowym założeniem podczas projektowania T-100® LTD EDITION był synergizm wszystkich składników aktywnych.  

  Podstawa działania T-100® LTD EDITION zasadza się na założeniu maksymalnego podniesienia w krwiobiegu stężenia wolnego testosteronu, jak i molekuł będących jego strukturalnymi mimetykami, działających w sposób podobny do tego androgenu.


  KSM-66 – absolutna innowacja w „boosterach testosteronu” 
  Absolutną innowacją w T-boosterach jest opatentowany, standaryzowany ekstrakt ashwagandhy (KSM-66). Opracowanie procesu ekstrakcji zajęło specjalistom z Ixoreal Biomed aż 14 lat (1), w końcu jednak udało się osiągnąć ideał. 

  KSM-66 – zwiększa poziom LH i testosteronu, jak również poprawia parametry nasienia

  Badania naukowe (2) dowodzą, że KSM-66 jest skuteczny w leczeniu niepłodności i pozytywnie wpływa na profil hormonalny organizmu u mężczyzn. Po 90 dniach przyjmowania 675 mg KSM-66 dziennie w trzech porcjach oceniano u ochotników parametry nasienia i stężenie hormonów w surowicy. W grupie przyjmującej KSM-66 poprawiło się stężenie poziomu hormonów: poziom testosteronu w surowicy wzrósł o 17% a hormon luteinizujący (LH) o 34% (ryc. 1, 2). Przypomnę, że LH u mężczyzn odpowiada za funkcjonowanie komórek śródmiąższowych jąder produkujących testosteron. Ponadto w grupie przyjmującej KSM-66 zanotowano aż 167% wzrost ilości plemników w ejakulacie, 53% wzrost objętości nasienia i 57% zwiększenie ruchliwości plemników. Poprawa tych parametrów była minimalna w grupie placebo.

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

82,90  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

opk.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty