PVL Mutant ZMA 90 kap

PVL Mutant ZMA 90 kap

 • PVL Mutant ZMA to suplement, który dzięki specjalnie dopracowanej mieszance składników nasila procesy anaboliczne i wspomaga regenerację. Pośrednio wpływa więc na zwiększenie siły i masy mięśniowej, a także wspomaga wytrzymałość oraz przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. W ZMA firmy PVL Mutant znajdziesz witaminę B6, cynk oraz magnez w odpowiednio dobranych proporcjach oraz dodatek BioPeriny.

  Witamina B6 - wpływa na przemianę aminokwasów, tłuszczów i węglowodanów, wpływa na poziom energii, jest niezbędnym elementem wielu hormonów, enzymów i prostaglandyn.

  Cynk – to składnik wielu enzymów regulujących metabolizm białek i węglowodanów, ma wpływ na wydzielanie insuliny, odpowiada za prawidłową akcję serca i pracę układu krwionośnego.

  Magnez - pełni ważną rolę w procesie skurczu mięśni, reguluje aktywność i normalizuje rytm serca. Wpływa na mechanizmy obronne organizmu. Ważną rolą magnezu jest jego udział w mineralizacji kości – pełni on istotną funkcję we wbudowywaniu wapnia w tkankę kostną. Jony magnezu biorą udział w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia osmotycznego krwi, a także uczestniczą w przekazywaniu sygnałów w układzie nerwowym.


  BioPerine zwiększa biologiczną dostępność (wchłanianie i wykorzystanie) wielu substancji, takich jak witaminy, składniki mineralne oraz inne substancje.

  ZMA wpływa także na wydzielanie hormonu serotoniny, ważnego neuroprzekaźnika pomagającego regulować nastrój i sen. Normalizacja poziomu serotoniny w czasie snu owocuje lepszym nastrojem po obudzeniu, gdyż sen jest głębszy i bardziej krzepiący.
   

   

  Dawkowanie: 2, maksymalnie 3 kapsułki przed snem popijając szklanką wody.

   


  Skład w 1 porcji (2 kapsułki):
  Witamina B6: 8 mg 
  Magnez: 300 mg
  Cynk: 20 mg
  BioPerine (Ekstrakt pieprzu czarnego): 3,33 mg

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

42,00  PLN
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Waga: 0 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty